Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet az miatt mert megvált...

Ez lehet az miatt mert megváltoztattam az étrendem vagy terhesség?

Figyelt kérdés
hónap elején áttértem az egészséges táplálkozásra. elötte szinte csak szemetet ettem. eddig rendszeres volt a menzeszem. megjött, következő hónapban egy héttel előbb és így tovább. évek óta ez alapján számolgattam. kb két hete lefeküdtem a barátommal fürdés után és későn szólt hogy elment. Aztmondta belém nem ment csak kivűlről lettem olyan. azért a biztonság kedvéért kimosott vizzel belülről. mostanában kéne megjönnie de semmi. rózsaszines folyásom volt egyszer egy kis hasfájással (ilyen még nem volt) de ennyi. ennyit számit az étrend amit a szervezetem nem szokott meg vagy terhesség.
2015. jan. 25. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég butus vagy, ha elhitted, hogy nem ment beléd. Ilyenkor nem a kimosás segít, hanem az esemény utáni.

Imádkozz! Máskor meg védekezz rendesen...

2015. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elment, akkor beléd ment... hiába mosott ki vízzel... csinálj tesztet
2015. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
raktam be tisztaságit azon volt egy csepp vér, akkor is lehetek terhes? és mitől van hogy nagyon büdös a folyásom?
2015. jan. 25. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
elkaphattál valami cuki fertőzést is, menj orvoshoz, és csinálj egy terhességi tesztet
2015. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ma megjött szval nincs para :)
2015. jan. 26. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
attól még terhes lehetsz...
2015. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy megjött semmit nem jelent. Simán lehetsz várandós.


Máskor pedig védekezzetek... minek dugtok, ha ennyit sem vagytok képesek megtenni?!

2015. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az végül is nem para, hogy oltári büdös a hüvelyváladékod...


Na meg addig jár a korsó a kútra...ha sokat szórakoztok ezzel, előbb-utóbb bébi lesz belőle.

2015. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
először is! nem tudom minek kell flegmázni! én úgy tudom ez az oldal azért van hogy ha valaki valamit nem tud/nem ért azt megkérdezze! másodszor pedig nem ment belém ez biztos! harmadszor rohadtul nem vagyok kíváncsi az ilyen élettelen szardarabokra mint ti akiknek nincs jobb dolguk mint idejárni és mindenkit oltogatni!! aki meg normális választ adott annak Köszönöm! !
2015. jan. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!