Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS vagyok inzulinrezisztanci...

PCOS vagyok inzulinrezisztanciával küzdöm, de hízni szeretnék! Mit egyek szerintetek?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 50 kg. Vékonynak érzem magam, ugyanakkor szeretnék "tünetmentesedni" is!

2015. jan. 26. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A kalóriabevitelt attól lehet növelni, hogy a szénhidrátot megszorítod. Több olajos, zsíros dolog fogyasztása (vastagabban kened meg a kenyeret margarinnal, zsírosabb húsokat eszel, 1,5%-os tej helyett 2,8%os, olajos magvak fogyasztása stb.).

Fehérjét is korlátlanul lehet enni (hús, túró, tojás).

2015. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vezesd be a sült szalonnát, frissen sült töpörtyűt és a pácolt sült tarját, vagy a sült oldalast.

na meg a mogyorókrémet.

máris hízni fogsz.

2015. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Attól tartok azonban, hogy a zsír növelése (ami nem okoz problémát, mert imádom a zsíros dolgokat), csak a hasi hízást segítené elő, ahol egyébként is felesleg van már.

2015. jan. 27. 10:50
 4/5 A kérdező kommentje:
További válaszokat is szívesen várok!
2015. jan. 27. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
PCOS esetén a vékonyaknál emelt ch bevitel (Pcos dietetikussal megtervezve) és súlyzós, izomtömeg-növelő edzés kellene.
2015. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!