Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétségbe vagyok esve, mit...

Kétségbe vagyok esve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem élek szexszuális életet, mégis valami szemölcsöt tapintottam a hüvely mellett.. mit tehetnék?szüleimnek nem merek szólni. Abban a pillanatban mikor éreztem szédültem izzadtam..most remegek és nem tudom mit tegyek.

2015. febr. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig muszály lenne szolni anyudnak
2015. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az anyádnak szólj, azért anyád, hogy segítsen.
2015. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, lehet pattanás, szőrtüszőgyulladás is. Szólj anyukádnak, minden nőnek volt már ilyen.
2015. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mondjam el neki, megprobalkozok mindenkepp semmi szukseg arra hogy megkomolyabb legyen,koszonom a valaszokat es nagyon remelem nem komolyabb egy pattanasnal..
2015. febr. 1. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:

A szemolcsnek a vilagon semmi koze nincs a nemi elethez. Borgyogyaszhoz kene menni vele, de egy tukorrel akar te is megnezheted mi az - lehet hogy tenyleg csak egy sima szurtuszo vagy pattanas.


Ugy oszinten, milyen kapcsolatban vagy a szuleiddel, hogy 'nem mersz' nekik szolni egy ilyen miatt? Megvernek, mert biztos sunyiban szexualis eletet elsz? Kitagadnak? Megoletnek a falu bergyilkosaval?

2015. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mosakodj meg, várj párnapot, hátha magától elmúlik

Ha nem, akkor meg elmész szépen a bőrgyógyászatra

2015. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2015. febr. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!