Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok és eléggé...

15 éves lány vagyok és eléggé szőrös a hasam, a karom és hátul a derekam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni egy kivizsgálásra hogy nem e hormonális a probléma! Anyukám szerint nem kóros és szerinte a doki sem tud vele mit csinálni! Félek hogy igaza van! Epilálni gyantázni nem szeretném mert ahhoz túl nagy felület!Engem nagyon zavar és már az osztálytársaim is jegyezték meg hogy milyen szőrös a karom! :S Strandon már több mint 2éve nem voltam mert szégyellem! :S Mit tudnátok javasolni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 10. 18:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
utolsó: nem próbáltam én fiu vagyok, amugy valószinuleg hozzájutsz herbáriában is és végezetul A törpepálma kölcsönhatásba léphet az ösztrogén-pótló terápiával és az orális fogamzásgátlókkal, más interakció nincs;) ---kicsiricsi---
2010. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!