Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Injekciót fogok kapni, mire...

Injekciót fogok kapni, mire készüljek, nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
Erős hüvelyi gyulladásom van és a nőgyógyász injekciót írt fel amit elmondása szerint a hüvely és a végbélnyílás közötti részen kell beszúrni. Félek hogy nagyon fog fájni

2015. febr. 11. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:
Nem kell megvárni az orvost, az asszisztensnő adta be
2015. febr. 13. 16:10
 22/80 anonim ***** válasza:
Látod,mások sem engedik hogy szükségtelenül így megkínozzák.Nyugodtam mond hogy ezt többet nem viseled el és kérsz inkább fájdalommentes kezelést.Ha ragaszkodnának ehhez akkor menj másik orvoshoz.
2015. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
Akkor hétfőn megkérdezem az orvost.
2015. febr. 13. 16:34
 24/80 A kérdező kommentje:
Nagyon nem jó hogy majdnem felnőtt lányként úgy sírok mint egy kisgyerek, ráadásul amikor veszem fel a bugyimat (direkt tundra bugyit veszek) annyira fáj hogy a buszon is szinte végig szét kell tennem a lábam. Pénteken szinte egész nap szoknyában meg bugyi nélkül voltam, csak este éjfél körül tudtam felvenni tangát.
2015. febr. 13. 16:53
 25/80 anonim ***** válasza:
Legyél határozott.Ne kérdezd hanem,mond hogy ezt többet nem fogod engedni úgyhogy írjon csak fel gyógyszert.Nem az orvos dönti el hogy mit csinálhat veled.Ő csak ajánl egy kezelést amit elfogadsz vagy kérsz másikat.
2015. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:
Elég szégyen hogy sírok egy szuritól :( igaz a többiek is azt mondták hogy nagyon fáj
2015. febr. 13. 20:17
 27/80 anonim ***** válasza:
Dehogy szégyen.Nagyon fájdalmas dolog ha ott megszúrnak .Más mint a válladba vagy vérvételnél a karodba szúrnának.Nem tudom hogy az orvos ujjongana e örömében ha az ő heréjét szurkálnák tűvel.
2015. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:
Nem hiszem
2015. febr. 13. 21:28
 29/80 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, azért ezt az orvost azonnal otthagynám és lecserélném! Ez egy szadista perverz ötlet, amit csak végső esetben KÓRHÁZBAN alkalmaznak, amikor minden más lehetőséget végig zongoráztak már.

Menekülj innen, és felejtsd el ezt az egész tortúrát!

Anyud mit szól ehhez?

2015. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld hogy sírtál! Kár hogy nem volt veled senki aki nem engedte volna ezt!
2015. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!