Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Injekciót fogok kapni, mire...

Injekciót fogok kapni, mire készüljek, nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
Erős hüvelyi gyulladásom van és a nőgyógyász injekciót írt fel amit elmondása szerint a hüvely és a végbélnyílás közötti részen kell beszúrni. Félek hogy nagyon fog fájni

2015. febr. 11. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 A kérdező kommentje:
Olyan 40-43 éves körül van
2015. febr. 17. 10:39
 62/80 anonim ***** válasza:

Jé, azt hittem, hogy idősebb.

Hát nem az a beleérző fajta, az biztos.

Milyen gyógyszert kaptál? Tudod már használni?

2015. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:
Betadine, a neve. Kicsit szégyen de anya helyezte fel nekem az elsőt :(
2015. febr. 17. 15:38
 64/80 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a Betadine kúp, teljesen általánosan használt fertőzésekre, vény nélkül is kapható, mindig ajánlgatják is itt a neten, ha valaki nem akar nőgyógyászhoz menni, akkor próbálja meg ezt.

Elképesztő nekem ez az orvos, hogy képes meggyötörni titeket, amikor ennyire általános, mindennapos kúp is segíthet! Nagy ívben elkerülném legközelebb és inkább utaznék valamelyik közelebbi városba, ha szükségem lenne nőgyógyászra.

2015. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:
Ez van a legközelebb hozzánk
2015. febr. 17. 19:13
 66/80 anonim ***** válasza:
86%
Én biztosan nem mennék ehhez soha többet, elég gyanús nekem ez amit itt leírtál. Inkább utaznék kicsit messzebre egy normális emberhez.
2015. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
52%
Azert eleg fura hogy ennyi idosen anyukád helyezte fel..
2015. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
39%
Anyukád helyezte fel? Jézusom ez nagyon fura és akkor még enyhén fogalmaztam.Hogyhogy te nem tudtad magadnak? Tampont nem használtál soha vagy mi? Simán be kell dugni és kész.Gondolom van hozzá tájékoztató csak el kellett volna olvasni.Eddig amiket írtál hogy szégyennek érzed hogy sírtál meg fájt az egyáltalán nem volt gáz viszont ez hogy az anyukáddal dugatod fel magadnak a kúpot ez gáz.Kicsit legyél már önállóbb.
2015. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is gáz, hogy 19 évesen nem tudsz magadnak feldugni egy hüvelykúpot és anyukáddal jársz nőgyógyászhoz. Elvileg felnőtt ember vagy, viselkedj is úgy.
2015. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
36%
De most komolyan ahelyett hogy lepontozol minket inkább próbálj válaszolni arra hogy ha valóban 19 éves vagy akkor hogy az istenbe nem tudsz magadnak feldugni egy tampon méretű dolgot?
2015. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!