Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Injekciót fogok kapni, mire...

Injekciót fogok kapni, mire készüljek, nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
Erős hüvelyi gyulladásom van és a nőgyógyász injekciót írt fel amit elmondása szerint a hüvely és a végbélnyílás közötti részen kell beszúrni. Félek hogy nagyon fog fájni

2015. febr. 11. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:
Szólni fogok, akkor is inkább adja a fenekembe, vagy írjon fel kenőcsöt.
2015. febr. 15. 09:54
 42/80 anonim ***** válasza:

Semmi indok, hogy ilyen fájdalmas dolgot műveljen veled!

Biztosan elmennék másik orvoshoz.

Férfi az orvos, ugye? Neki könnyű ilyen torturát rendelni neked, sőt még le is dorongolhat hogy ne hisztizz már itt feleslegesen.

Többek között ezért van női dokim.

2015. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:
Nekem volt női doktorom de nagyon csúnyán beszélt velem, meg olyan durván vizsgált meg sokszor hogy úgy éreztem mintha megerőszakolnának. Volt olyan hogy úgy belém nyomta a hüvelytükröt, hogy véreztem
2015. febr. 15. 12:05
 44/80 anonim ***** válasza:

Na valamit itt nem nagyon értek...Ennyit voltál nőgyógyásznál?...

Kamuszag van itt a levegőben...

2015. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 A kérdező kommentje:
Annál a nőnél háromszor voltam először 17 évesen Akkor hagytam ott amikor olyan csúnyán megvizsgált. itt eddig kétszer a múlt hónapban és most hogy volt a fájdalmam. Minden negyed évben jártam, utána kihagytam közel nyolc hónapot mielőtt doktort váltottam.
2015. febr. 15. 16:09
 46/80 A kérdező kommentje:
Na jó a sok kicsit túlzás a háromra de nekem elégnek tűnt.
2015. febr. 15. 16:28
 47/80 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen butuska, miért kínoztatod magad feleslegesen, amikor van fájdalommentes megoldása is minden gyulladásnak, fertőzésnek, legfeljebb 2 nappal tovább tart a gyógyulás! Te vagy a "megrendelő", vagyis a páciens és nem az orvos. Ne hagyd magad!
2015. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:
Ezért fogunk az orvossal beszélni, megmutattam anyának még most is piros és meg is van duzzadva. Eléggé érzékeny amikor hozzáérek, ha kell szuri adjon a fenekembe, ott nem olyan fájós.
2015. febr. 15. 21:52
 49/80 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2015. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:

Semmi

Nem engedtem az injekciót azt mondtam írjon fel valami mást, kaptam hüvelykúpot amit itt is többen megemlítettetek. De az az igazság hogy fogalmam sincs hogy kell használni. Sose volt még ilyenem, meg azt mondta hogy így hetekbe fog telni a gyógyulás mert eléggé súlyos fertőzés.

2015. febr. 16. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!