Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmenni nőgyógyászhoz,...

Girl016 kérdése:

Félek elmenni nőgyógyászhoz, nem kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Épp kapcsolatban vagyok, már nemi életet élek a barátommal, de már tavaly nyár óta nem vagyok szűz. És azt gondolom, már el kéne mennem. De egyszerűen nagyon parázok tőle. :D Nagyon idegesít, hogy egy teljesen idegen férfi előtt kell pucérra levetkőznöm, és még meg is fogdoz, vizsgál. Tudom, ez a munkája, és rengeteg ilyet látott már, stb. De akkor is irritál ez a gondolat. Nektek milyen volt az első? Mennyire vészes? Barátnőmmel tervezem, hogy együtt megyünk. Vagy esetleg anyukámmal menjek? Köszönöm előre is! :)

2015. febr. 26. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Miért akarsz férfi orvoshoz menni? Nézz utána egy kedves női dokinak, ha kell akár utazz 50 km-t is. Szerintem megéri, legalább is nekem meg.
2015. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Menj női orvoshoz,én is oda mentem,könnyebb női orvos előtt levetkőzni (csak nadrágot,bugyit kell levenni,zokni marad,hosszú felsőbe menj)és ha tudsz 10-12.000 ft-ot magadra szánni menj magán orvoshoz,többnyire neten az orvosok a tarifákat is feltűntetik,időpontra mész,így várakozni sem kell,sőt sok magán doki postán küldi ki majd a vizsgálat eredmênyét.
2015. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem fog fájni,ettől ne fêlj,akárkivel is mésznel,várjon meg kint a váróban majd,így nyugodtan tudsz az orvossal beszélgetni.Mindig beszélgetéssel indít a dr,mond el most vagy először vizsgálaton,így óvatos és türelmes lesz,,majd szól a vizsgálóàgyhoz fáradjon át,ott alul levetkőzöl,zokni marad,felülsz az ágyra,a lábad a labtartóra rakod és az orvos egy ujjal a hüvelyedbe nyúl,közben a másik kezével a hasad nyomkodja,kitapintja a méh fekvését,majd egy kacsa nevű eszközt tesz a hüvelyedbe,azt szét lehet nyítni és mintát vesz.
2015. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A fogdosás, nem fogdosáshoz csak annyit szeretnék mondani hogy a fentebb leírt vizsgálatokhoz még azért hozzátartozhat, nekem volt ilyen, talán az első alkalommal, hogy a nőgyógyász a nagyajkakat bizony megfogdosta két ujja közé csippentve, a csikló bőrt felhúzta, és uténa a mell vizsgálatakor a bimbókat megcsípve, meghuzigatta.

Szóval azért lehetnek meglepetések az alapnak elmondottakon kívűl!

Gondolom, hogy nem én voltam az egyetlen aki így járt! (legalább is remélem!)

2015. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát én magan dokihoz járok egy ideje,de semmi mell csipkedés,csikló és ajkak csipkedése nem volt soha sztk-ban sem anno.


Mellvizsgálat is sokszor csak kérésre van,összes ismerősőmnél is csak ha ők kérték akkor volt,de ott áttapintja a mellet,nem csipked semmit és csak miután megvizsgált alul és te felöltöztél alul csak utána kér meg hogy felül öltözz fel.


Azt hogy a szemérem testet megnézi még értem,de hogy nem fogja csipkedni az is biztos!

2015. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jól értetted...

A mellbimbóimat hüvelyk és mutató ujja közé csípte és meghúzta, mondván kiváncsi, hogy nem jön.e váladék belőle.

A nagyajkakat is, éreztem - hiszen látni nem látom - két ujj kőzé fogva végig tapintotta. (talán csomót keresve?..)

2015. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ilyen sosem volt egyik ismerősőmnél sem.
2015. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj! Elötte énis itt GYIK-on olvasgattam ebben a témában h.jajj de kellemetlen meg menj nő nődokihoz de ezek baromságok. Teljesen nyugodt voltam nem éreztem magam feszélyezve am. Abban igazat adok h. Menj magánrendelésre énis ott voltam .
2015. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindenki fél, szerintem, de azért túl lehet élni.

Én mindig női orvosnál voltam, talán azért mert nagyon szégyenlős vagyok.

2015. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!