Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Véleményetekre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Véleményetekre vagyok kiváncsi! Milyen számotokra a tökéletes 1. randi?

Figyelt kérdés
Elsősorban 18+ véleménye érdekelne.

2014. aug. 12. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Pl egy jó swinger party, szőrös 60-as nyudíjasok körében.
2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez függ a lány személyiségétől is.

De én például örülnék egy muzeumnak vagy valami érdekesebb kiállításnak. Vagy túrázni is elviheted , mondjuk az már inkább második randira.

2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért egy egész múzeum nem túlzás? Persze ha valami sejkhez van szerencséd semmiség.
2014. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem meg venni kell csak elvinni oda -.-
2014. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát kevés unalmasabb dolgot tudok elképzelni mint a múzeum meg kiállítás ahol még beszélgetni sem nagyon lehet.


Gyerünk mások véleményére is kiváncsi vagyok!

2014. aug. 12. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
ha happy end a vége, azaz összejövünk.
2014. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért kifejthetnéd kicsit hogy mégis milyen programnak örülnél
2014. aug. 12. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami természetes hely. Vízparton séta, határban séta, lehetöleg naplementekor stb.
2014. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig olyan spontánok voltak, hogy kávézó vagy kajálda aztán séta amerre épp kedvünk tarja. Amúgy ha érdekel a témája nem unalmas a múzeum, és galériák is vannak amiket félóra alatt körbe lehet járni... nem fárasztó kezdőknek, de érdekes kikapcsolódás.


Egyébként én egy mondatba tudom le írni milyen a jó randi: Amikor egyszerűen nem akarom hogy vége legyen, és haza kelljen menni.

2014. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vigyen el túrázni,beszélgessünk,nevetgéljünk sokat.

És a nap végén kisérjen haza,a ház előtt pedig csókoljon meg . :*

2014. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!