Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kíváncsi lennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egygabor. 955 kérdése:

Lányok! Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy milyen pasi lennék. Hogy nézek ki, ilyenek? Két éve egyedül vagyok már, önbizalom hiányos vagyok, és ezt kéne feltúrbózni. Hogyan lehet? Ötletet várok.

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nem akartál képet felrakni egyébként?
2015. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ööööö...kép?
2015. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a két éve egyedül vagy már hogy kell érteni? ez előtt volt már kapcsolatod csak aztán vége lett és ennyi? Akkor meg tök mind1, csak találnod kell valaki mást..


ez meg hogy hogy néz ki ez azért elég tág, egy képe tényleg nem ártana hogy te mit gondolsz...


de, gyúrd ki magad, valami normális ruha [nem kell drága, csak normális] és valami normális frizura, aminek manapság kb akármi elmegy,, max nem mindenkinek fog tetszeni..

2015. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 28 éve vagyok egyedül. Na és? És tudom, hogy soha sem lesz senkim, mert annyira ocsmány vagyok.
2015. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] itt a kép :)
2015. jan. 11. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Az öltözéked katasztrófa - a gatya főleg.
2015. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudtam ellenállni.

[link]

2015. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!