Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ütött a legjobb barátnőmbe? :O

Mi ütött a legjobb barátnőmbe? :O

Figyelt kérdés

Tegnap bevallott mindent.

kezdem az elején.

nyáron nekem már barna folyásom volt,és szőrös volt a nunim.

január 20-án pedig már rendesen meg is jött.

a barátnőm pedig párszor már bekamuzta hogy megjött neki.

tegnap pedig csak kíváncsiságbol megkérdeztem hogy miért kamuzott,erre ő sirvafakadt és ezt mondta:-azért mert nyáron barnafolyásod volt,és féltem hogy neked hamarabb jön meg az első,és csak ezért kamuztam.ne haragudj.

mi van vele?

privibe jöhetnek tanácsok is hogy mit csináljak vele. :)

a barátnőm 14/l és pedig 12/l



2015. febr. 28. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valahol meg lehet érteni,mivel te 2 évvel fiatalabb vagy és ez neki "rosszul esett" hogy te előbb nagylány lettél,de viaszont mi el a barátnőd,ezért nem szép dolog hogy ilyenről hazudik,vagy akármiről 😉
2015. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem verseny, nagyon gyerekek vagytok még, hogy ezen kaptok össze. Ne ezzel foglalkozzatok, van még rengeteg más téma, tanulás, házimunka, mozi, séta, sport stb. ami ennél sokkal érdekesebb.
2015. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vesztünk össze ezen csak kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy mi lehet vele
2015. febr. 28. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondta, nem? Ennyi.

Egyébként addig jó, míg nincs nagyobb gondotok....

2015. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A krorodbelieknél még sok más is előfordul. Ilyenkor az ember kevésbé elégedett magával és mindenki egyforma szeretne lenni. Vedd tudomásul, ne haragudj rá és továbbra is jó barátok legyetek.
2015. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!