Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok és szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, elmondani nem szeretnem, mert nem rajong a melegekert. Mindennap mellettem ul az iskolaban, nagyon joba vagyunk, nem tudom mit tegyek?

(Lecci normalis valaszokat)



2015. jan. 14. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem tudsz tenni, szeress ki belőle.
2015. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor tartsd magadban és szenvedj minden áldott nap. Szívesen
2015. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem készíts egy kamu profilt, mondjuk facebookon (mit tesz isten...), és idegen lányként írj rá, mint aki leszbikus. A reakciójából rájössz, hogy vevő lenne-e ilyesmire.
2015. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
hívd át magadhoz ottalvósba' és kezdjetek ölelkezni. lehetőleg azután miután bepiáltatok.
2015. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

akkor bizsereg a nuni mi? :"D

ábrándozol róla milyen lenne ha megcsókolhatnád, ha a testetek egymáshoz érne, a kis puha cicitek egymáshoz simulna...

majd mindkettőtök keze elkalandozna a nedves lüktető puncihoz, és addig kényeztetnétek egymást még a csúcsra nem érnétek :D

szar ügy, vagy megteszed az első lépést, vagy megsz0p0d.

2015. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh ha elmondod elrontod a baratsagotokat :( szeress egy masik lanyba ;)
2015. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahj, sajnálom.

A te helyzetedben vagyok, noha nem a legjobb barátnőmről van szó, de a legközelebb ő áll hozzám. Ő még szereti is a melegeket, nagyon elfogadó, de ez nem javít azon, hogy több mint valószínű nem viszonzottak az érzelmeim.

Ezt el kell fogadnunk és megpróbálni továbblépni. Fontos, hogy ne reménykedj feleslegesen, mert csak rosszabb lesz hosszútávon. Lehet nehéznek tűnik és fáj is, de adj magadnak időt, jobb lesz.

17l

2015. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy szerees vagy belé, ne mondd el,viszont, hogy meleg vagy,talán jobb lenne elmesélni... Ha a helyében lennél, te is örülnél, hogy őszinte, nem? Ha végképp nincs ötleted, egy csomó hasonló kérdés van, megnézheted a válaszokat, vagy megpróbálhatsz kívülállóként gondolkodni. ;)
2015. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 heloszia28 válasza:
5. valaszolo xddd
2019. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!