Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátnőmbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
neki nem nagyon akarom elmondani mert mert nem nagyon találkozunk de nekem hiányzik és még mindig szeretem..próbáltam már "rá mozdulni" de nem vett komolyan ..valaki valami tanács?? :( L

2014. dec. 21. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vonzódik a lányokhoz ő is ?
2014. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom nem.
2014. dec. 22. 14:23
 3/4 anonim válasza:

Hát két választásod lehet: 1. hogy elmondod neki, hogy tetszik, szereted és lehet ő is kölcsönösen érez és esetleg összejöttök, viszont ha nem akkor meg kellemetlen lesz továbbiakban egy helységben lennetek.

2. Nem mondod el neki és vagy szenvedsz tovább, hogy nem lehetsz vele, vagy megpróbálod elfelejteni.

Ezeket gondold át.

17/L

2014. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából már nem járunk egy suliba de én nem tudom elfelejteni :( Meg szerintem már tudja és mostanában eléggé távolság tartó ...azért köszönöm :)
2014. dec. 28. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!