Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Bele szerethetett a legjobb barátnőmbe az aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalanok vagyunk barátnőimmel. Egyszer azt hittük belém szerelmes mert teljesen úgy viselkedett aztán azt hittük nem szerelmes belém aztán megint igen, megint nem, megint igen, és most megint nem. Elhatároztuk hogy kiderítjük mit szeretne és azóta mintha nem bírna. 4-5 hete nem tudtam vele kettesben beszélgetni (mert mindiiiiig van ott valaki aki miatt nem lehet)és mostanában ha barátnőmmel vagyok mindig többet beszél hozzá.


Múlt pénteken voltunk bulizni ahol ő is ott volt gyakran bámult minket csak nem tudtuk melyikünket.Mielőtt még leléptünk volna barátnőm elköszönt (de ezt lehet nem is hallotta). Aztán mikor már felvettük a kabátjainkat meg összeszedtük magunkat én is oda mentem hozzá elköszönni (barátnőm már addigra kiment) és akkor is rákérdezett hogy "hol van ...?" és annyira aggasztó hogy nem tudom miért kérdezte.Lehet csak azért mert mi mindig együtt vagyunk és most hirtelen eltűnt mellőlem, de mi van ha mégsem? Egy csomó olyan gesztusa volt az nap este ami arra utalt hogy barátnőmet jobban kedveli mint engem(pl.:mosolygott rá sokat amikor dumáltunk, oda osont mögé -> bár ez csak azért volt olyan mert barátnőm cukin megijedt ő meg szerelmetesen mosolygott rajta,meg egyszer mintha hívta volna valahova de azt már lehet hogy csak beképzeltük..)


Ráadásul mind zenészek vagyunk egy zenekarban játszunk. Másik barátnőm megfigyelte hogy sokat néz engem (állítólag nagy részt a fenekem) de aztán kiderült hogy őt is nézi. Na meg ugye a buliról azért léptünk le mert elmentünk máshova is és barátnőmtől kérdezte milyen volt az meg ilyesmi(nálam még szerintem sose érdeklődött). Barátnőm lesz*arozta az ő buliját(<-először említett buli egyik házigazdája) direkt bunkózott vele és tökre megpukkadt érte. de mondjuk nála ez sem újdonság mert ha nem mondunk el neki valamit megharagszik ránk.Ééés aztán még faggatózott hogy mért volt sz*r de persze nem mondhatjuk azt hogy azért volt sz*r mert nem velem foglalkozott.(faggatózás közben egész végig olyan volt, mintha sejtene valamit csak rosszul)


Szerintetek mit tegyek ha nekem tetszik? Vagy egyáltalán ki tetszik neki? Bocsi hogy hosszú lett. Tudom most egy csomóan mondanátok hogy mondjam meg neki mit érzek vagy kérdezzem meg ő mit érez de lehet ezzel tönkre tenném a barátságunkat akkora kockázatot meg nem hiszem hogy megér. A meg értő tartalmas válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 7. 19:08
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem lehet, hogy tetszel neki, de nem akar semmit a zenélés miatt? Én is zenélek, láttam már zenekarokat tönkremenni szetelmi ügyek miatt. Talán nem akar kockáztatni és a barátnőd is tetszik neki, így a könnyebb utat választaná. Én a helyedben, ha úgyis barátok vagytok, akkor próba után elhívnám egy baráti sörözésre vagy akár próba nélkül is, de úgy, hogy egyértelmű legyen számára, hogy csak barátilag. Beszélgess vele! Egy ilyen este során sok minden kiderül. Lehet, hogy csak azért néz, mert szexet akar, kapcsolatot nem. Döntsd el, Te mit szeretnél, de ha szerelmes vagy, akkor ne menj bele egy egyéjszakás kalandba, mert utána nagyon nehéz lesz. Ha a fiú nem teljesen hülye:-) (bocs), akkor egy baráti beszélgetés során nyugodtan rákérdezhetsz, mi van, de csak szolídan. A leírás alapján nincs sok tapasztalatod, sok múlik azon, szűz vagy-e, hány éves vagy, stb, így elég nehéz tanácsot adni:-)
2014. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
khm...komoly zenei zenekarban játszunk :)
2014. dec. 10. 19:28
 3/4 anonim válasza:
Akkor is van próba:-) És ha emiatt nem is esik szét a zenekar, azért lehetnek kínos pillanatok, akármilyen sokan is vagytok. De továbbra is kitartok amellett, hogy beszélj vele:-)
2014. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátnőim már megtették helyettem -.-"
2014. dec. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!