Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nődoki fogamzásgátlót akar...

A nődoki fogamzásgátlót akar felírni de nem akarok szedni?

Figyelt kérdés

Nincs idegrendszerben a vérvételhez se ahhoz hogy idegeskedjek minden hónapban! :( Mert azzal is teherbe lehet esni meg elhízok meg mittomén egy csomó mellékhatása kijön és most ezért nem akarom hogy lecsapoljanak hogy aztán semmi értelme nem lenne mert ugyanúgy használnánk gumit is ... Most mit csináljak mit mondjak???

:C jövőhéten vesznek vért én meg olyan stresszesen aludtam felkeltem hajnalban majdnem elhánytam magam rosszul vagyok ... :C


2015. márc. 1. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy ezt te nem szeretned, talaljon mas megoldast.
2015. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit kell mondani, hogy nem, nem szeretném.
2015. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért akar neked fogamzásgátlót felírni? - Nekem csak akkor javasolta erősen, amikor már másodszorra is elszakadt a gumi.

Nem vagy köteles szedni. Megmondod neki, hogy nem akarsz.

2015. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Megmondod, hogy nem akarsz fogamzásgátlót szende - erre nem kötelezhet senki.


2. Ettöl függetlenül a vérkép nem árt, mert több olyan egészségügyi problémád lehet, amit egyelöre csak így lehet észrevenni. Viszont jobb idöben kezelni, meilött komolyabb bajod lesz.

2015. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%

A nődokik általában azért ajánlják a fogigátlót mert a gyógyszeripartól kapnak bizonyos jutalékot X felírt mennyiség után...


De ilyen erőszakos orvost én még nem hallottam.

Mondd meg neki, hogy nem akarsz szedni, vagy válts dokit.


Amugy én is ódzkodtam a gyógyszertől, de semmi bajom nincs tőle-nem hízok-és sokkal jobb a szex :)

A vérvétel kibírható, én is tűfóbiás vagyok, mégis túléltem

2015. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a "megrendelő" és nem ő!

Nehogy már te legyél az elszenvedője az általa erőszakosan akart bárminek!

Mond meg hogy az nem jöhet most szóba, valami más megoldást keressünk.

2015. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a doki annyira bunkó lel lettem osztva hogy mért élek ennyi idősen nemi életet miközbe nincs messze a 18 és úgy csinált mint aki életében nem hallott a gumiról régen anya se akarta hogy tabit szedjek most meg de... nem tudok dokit váltani mert anyával járok és neki ő az nagyon régóta ott volt mikor születtem csak összevesznék vele :'(
2015. márc. 1. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz orvost váltani? Megmondod, hogy neked nem szimpatikus és kész, anyád meg játssza a sértődöttet, ha akarja.


Hát, tudod ki menne olyan dokihoz, akit a hátam közepére nem kívánok... felejtős, a TE tested, TE döntöd el, mit teszel vele.

2015. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!