Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy vagytok a tangával?

Ti hogy vagytok a tangával?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mindig azt hordtok vagy csak amikor olyan ruha vagy nadrág van rajtatok?Én csak akkor veszem fel ha feszes naci van rajtam.

2015. márc. 12. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2015. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Pàr éve jobban szeretem a franciát, egészségesebb is. Ritkán hordok tangàt ha olyan ruhàt veszek fel.
2015. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi voltam felpróbáltam anyu tangáját, akkor még el se bírtam viselni hogy a seggembe van..

Később pár évre rá egyszer felvettem és hozzászoktam, szerintem kényelmesebb is, bár én megválogatom az anyagát, kényelmeset, puhát használok már évek óta minden nap, de mivel napi 2x fürdök ezért 2x cserélem le, tehát én is és a bugyim is tiszta, ezért remélem hogy kevesebb akármilyen fertőzés veszélye.

Ha egy fehér nadrágot veszek fel akkor egyértelmű hogy fehér tangát veszek fel, és olyan hosszabb pólót hogy ne látszon a fenekem, de ha mégis felcsúszik a pólóm akkor legalább nem gáz.:)

2015. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyre kevésbé szeretem ... Nagy ritkán felveszem , de elenyésző . Egy francia bugyi , vagy fél tanga is lehet szexis .. Sőt ;) !!!
2015. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Engem a múltkor leszólt néhány osztálytársam mert nem tanga volt rajtam.Persze azt nem kérdezték hogy miért(menszesz),csak hogy milyen vok mert rendes bugyit hordok.
2015. márc. 12. 14:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
😄 .... Jaj , ez életkori hülyeség ... Ne foglalkozz velük ! Annak idején mikor en voltam korodbeli , ugyanez ment ... 33/ N
2015. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak khm... lefekvéshez veszek fel tangát. Egyébként nem, mert kényelmetlen.
2015. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként hordtam, mert nálunk is volt ez a hülyeség, hogy azt kell hordani -.-'

Most van 5 tangám, mert véletlenül vettem :D mire találtam méretet, annyit válogattam, hogy bele is tettem kosárba, itthon néztem, hogy tanga. Nah mind1 :D

Francia bugyikat hordok jó ideje, kényelmesek és szexik :)

2015. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
En is jol vagyok, es a tangam is. Koszonjuk szepen!:-)
2015. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy baromi egészségtelen, de vannak nacik, amihoz azt lehet felvenni. De általánosságban nem hordom, miután havonta lett tőle hólyaghurutom. A csajokkal ne foglalkozz, vegyél csipke francia bugyit, az is szexi. Nekem a nődokim ajánlotta, pedig öreg volt:))
2015. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!