Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy vagytok a tangával?

Ti hogy vagytok a tangával?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mindig azt hordtok vagy csak amikor olyan ruha vagy nadrág van rajtatok?Én csak akkor veszem fel ha feszes naci van rajtam.

2015. márc. 12. 13:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Én ritkán hordok tangát, csak akkor, amikor más nem jó a nadrághoz, mert nem a kedvencem.
2015. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán,nyáron hordom,vagy ha vékony a naci anyaga.


Egészségtelen,nekem ha tangát hordok picit a folyásom is erősebbé válik és mások is írtak erről.

2015. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Én fiúként szeretem a tangát csajokon is, és magamon is. Jó pár éve már csak tangát hordok, először barátnőm kedvéért, de közben nekem is nagyon megtetszett, és bevált. :) Amúgy meg a feszes skinny csőgatyákat szeretem hordani, és azok alá alapból a tanga a legjobb, legkényelmesebb. :) Mondjuk én alapból is csak tangát hordok, otthon is.
2015. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Fúj férfiként\fiúként tanga,meg csőgatya!


Hát a férfi szót visszavonom!


Csodálom,hogy nem használták még rád a b..i szót.


Nem hiába mondják hogy elnőiesednek a fiúk,lassan férfiak nem is leszek.

2015. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te nagyon buta liba lehetsz...
2015. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Mitől lenne buta? Azért mert nem komálja a lányos fiúkat? Én sem komálom, sőt egyenesen taszítanak. Aki van, homokos ismerősöm, egyik sem lányos.

Ízléstelen, ha egy férfi nőket utánoz.

2015. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

"Mitől lenne buta? Azért mert nem komálja a lányos fiúkat?"

Miért kell ehhez magyarázat? Mi ebben a nem egyértelmű?


Tehát:

Nem azért buta, mert véleménye van, és ezt leírja. Bátran fejtse ki, nem zavar, sőt örülök, hogy érdekli a téma, és rólam beszélgettek. :)

Azért buta, mert primitív a megnyilvánulása, és akár intelligens ember módjára is leírhatta volna ugyanezt.


Egyébként meg örülök, hogy ennyire foglalkoztat benneteket, hogy tangát hordok. :)


Azt mondod, hogy utánozom a csajokat? Ezek szerint ti is szoktatok férfi tangát, férfi skinny csőgatyával hordani? Nektek is kényelmesek a férfi cuccok? :)


Ha abból indulsz ki, hogy a meleg ismerőseid nem lányosak, én meg igen, akkor miért vagyok bu-zis? Vagy ha bu-zis vagyok, akkor miért vagyok még lányos is, ha egyébként a melegek nem lányosak?


Nem kiforgatni szeretném a szavaitokat, de nagyon nem következetes amit írtok, ezért kíváncsian várom a helyesbítéseteket! :)

2015. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannal lányos melegek is, ezért. Slussz.

Hiába a férfi tanga, akkor is női viselet elsősorban. Női szemmel az a férfi vonzó, aki erőt, magabiztosságot sugároz és ezt az öltözködésével is hangsúlyozza. Ugyanúgy az a nő is figyelemfelkeltő és sokak szemében taszító, aki férfiasan öltözik.

Nem véletlen van két nem , nem biztos, hogy össze kellene mosni a határokat.

Egyébként nem megbántásból írtam, csak nekem ez a véleményem. Attól még lehetsz jó és érdekes ember, csak valamiért jobban vonzódsz a feminin vonalhoz.

2015. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a tanga célja, hogy a női popsit hangsúlyozza, ami a szaporodást szolgálja ugyebár:))) ( a női mell és popsi hasonló formájú, mindkettő figyelemfelhívó erősen)


Férfiaknál nem a feneket kell hangsúlyozni, hanem a vállövi részt elsősorban, a széles váll az erő szimbóluma, evolúciós szempontból ez előnyös.

2015. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%

70%-os hölgy köszi,hogy mellém álltál és értetted mire céloztam.


Nagyon kiábrándító hogy ennyire elnőiesednek a fiúk\férfiak.

És meg lehet sértődni de egy tangát,csőgatyát viselő fiú\férfiben semmiféle férfiasságot nem látok.


Azon meg nem tudom mért akadt ki bárki amikor arra céloztam hogy csodálom,hogy senki nem használta még a bu-- i szót le is írom mért.

Én munkahelyem elég vegyes,bár több a nő,mivel nőkkel dolgozom ott bizony ha egy csőnacis,vagy túlságosan belőtt hajú,túl kiszedett szemöldöki stb stb férfi,suliból épp kimaradt srác megjelenik már is reagálnak rá és jó 80%-nak a fülbevalós,belőtt sérojú,csőnacis pasik nem jönnek be (bármilyen férfi egyből odanéznek).

Ha ilyen illető jön találgatnak hogy nőies férfiről van szó vagy másról.


A férfiak meg szívattnák is érte.


Nálunk az elnőiesedés téma gyakori,meg hogy lassan nem lesznek férfiak,(de ez nőkre is igaz)mert a mai fiatalok 25-35 évesek is sokszor nem tudnak elköltözni,otthon,szülőkkel kénytelenek lakni és sokakat ennyi idősen is mint valami kis kölyköt az anyukja rendez és nem is akarják magukat elrendezni.


Szerintem ez az ellányosodás aggasztó!

Szoliba,pediküröshöz,kozmetikushoz képesek magukat férfinak nevezők rendszeresen járni,soknak kevesebb szőre van mint a nőknek,rózsa színekben,csőnadrágokban pompáznak.

Valahogy ezekhez (tevékenység,megjelenés)képtelen vagyok a férfi vagy férfiasság szót használni.


És sokan vagyunk ezzel így.

2015. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!