Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól lehet nagyon...

Fogamzásgátlótól lehet nagyon rossz kedv, hangulatingadozások?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedem még csak (Belara-t), de már az első levél utáni szünetben is jelentkezett és most is, h egyszerűen semmi miatt olyan rossz kedvem van, h egész nap csak bőgnék, pedig igazából nem is lenne rá semmi okom. De ez most a 2 levél közti szünetbe jeletnkezett csak.

Ez normális?


2015. márc. 13. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy attól van. Én dienille-t szedek két éve, de hangulatingadozásaim mindig is voltak. Nőből vagyunk, ennyi a titok :)
2015. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Philipp Gábor ***** válasza:
Igen mert leállítja a saját hormontermelésed.
2015. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Igen, többek közt ezt is okozza. Meg libidócsökkenést, elviselhetetlen mellfeszülést, és még lehetne sorolni. Nekem a 4. levél után jelentkeztek jobbára a tünetek, amint rájöttem, hogy attól van, rögtön abba is hagytam.

SOHA többé nem szedek fogamzásgátlót! 1 esélyt kapott tőlem, idegenkedtem tőle, és meg is bukott a dolog!

2015. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1. igen, sajnos alap esetben is van, de nem ilyen erősen, azt még lehet kontrolállni vagy csak úgy jelentkezik, h vmit túlreagálok, de olyan eddig nem volt, hogy a semmi lett volna a bajom.


És ha váltok gyógyszert, az megoldás lehet vagy mindegyiktől lehetnek ezek? Mert a nődoki igazából hasraütésszerűen írta fel, nem is küldött el vérvételre se meg semmi, pedig azt hittem hogy majd kelleni fog, és ugye most vissza kell majd menni, hogy felirassak még

2015. márc. 13. 15:55
 5/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor viszont javaslom hogy próbálj ki mást is, mert bár sokan zsigerből ellenzik a bogyót, nekem nincs rossz tapasztalatom vele.
2015. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az orvos vérvétel alapján se tudja megmondani, hogy neked melyik tabitól lesz hangulatingadozásod vagy akármi más tüneted...

Ha tablettával akarsz védekezni, próbálj ki másikat, hátha. Ha az se válik be, akkor meg keress más megoldást.

2015. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Akár van érezhető mellékhatás, akár nem: mérgezi a szervezetet, és olyan hatásai vannak hosszútávon, amik akkor is megvannak, ha az illető váltig állítja, hogy minden szép és jó.
2015. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Philipp Gábor ***** válasza:
Lehet hogy javít rajta de alapból is érzékenyebb lehetsz a hormonváltozásokra mint az átlag.A hormon mentes pharmatex gél,kúp vagy kapszula is teljesen biztonságos.Én azt javasolnám a hormon tartalmú gyógyszerek helyett.
2015. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó: Neked biztos biztonságos, mert nem te leszel terhes. A spermicidek önmagukban igen gyenge hatásfokúak.
2015. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Azt tudom, h ezt nem mutatja ki, csak példának mondtam, hogy szerintem akkor sem árt egy vérképet megnézni, vagy egy trómbózisra való hajlamot tesztelni, mielött felír, és hogy ha azzal nem "törődött", akkor azt semi igazán nézte, h nekem melyik lenne a jó tabi. Csak annyit kérdezett, hogy nem baj-e hogyha véletlen híznék pár kg-ot, mondtam nem, mert így is túl vékony vagyok.


Az élettani káros hatásairól inkább nem nyilatkoznék, de nem kellene mindent elhinni, amit a neten írnak

2015. márc. 13. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!