Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió lefolyása?

Depresszió lefolyása?

Figyelt kérdés
Kb. július elején kezdődött ok nélkül, akkor volt a legrosszabb, tényleg tiszta szomorú voltam, aztán mintha hétről hétre enyhülne, most már nincs rossz kedvem, de viszont folyamatoson agyalok mindenen, az is el fog múlni majd lassan?

2014. aug. 3. 18:40
 1/2 hosszúhajú ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy milyen külső ingerek érnek. Enyhülhet. De úgy látszik érzékeny vagy mentális dolgokra. És esetleg elő-előjöhet. Júliusban ok nélkül? Nekem nyáron attól is volt, hogy nem volt fősuli és nagyon hiányzott, mert kiürült az életem. Ez lehet ok. Nem azért agyalsz, mert semmi nem tölti ki az idődet? De szerencsére a depire már van megoldás.
2014. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Depresszió legalább ötféle van, más tünetekkel, más prognózissal, és még a kezeléstől is függ a lefolyása:

https://www.youtube.com/watch?v=vOzxtoc9c9E

2014. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!