Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után mennyi ideig...

Abortusz után mennyi ideig nem lehet házaséletet élni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 3 hetet várni kellene...Hagyni kell a szervezetedet regenerálódni!

Nem beszéltél ilyenről a kezelőorvosoddal?

2010. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hét.
2010. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hét, hiszen egy abortusz is szülés csak nincs látható eredménye.
2010. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.1.válaszolónak üzenem,hogy sztk-s dokinál voltam(sajnos gyorsan kellett a megszakítást elvégezni)a dokim akkor szabadságon volt.Lehetett volna kérnem,hogy ez az sztk-s doki végezze a műtét,de nem kértem mivel nem ismerem,így úgy voltam vele,hogy jó az az orvos is,aki ott van a kórházban.Gondolom ez az sztk-s orvosnak nem tetszett,hogy nem kértem őt fel,így mikor próbáltam volna tőle kérdezni pár dolgot azt mondta majd a kórházban az orvos elmond mindent,hát ő semmit sem mondott.Többek között azt sem tudom mikor kell mennem kontrollra.
2010. febr. 15. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hét a kontroll.
2010. febr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Utálom az ilyen orvost! Nagyon fenn hordják az orrukat. Ha valaki nem az ő betegük akkor nagyívben leszarják az embert!!

Látom a többiek 6 hetet tanácsolnak. Akkor ennek megfelelően vigyázz magadra és gyógyulgass! :)

2010. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nagyon aranyos vagy,köszönöm szépen!
2010. febr. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!