Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet ez terhesseg?

Szerintetek lehet ez terhesseg?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 24 napon a ciklusombol. Olyan tortent, ami eddig soha. Hanyok... 13dik napon volt egy gumiszakadas meg az elso ot percben es ellenoriztuk, nem ment el, tettunk masik ovszert. Kerdeztem webdokitol azt mondta nem lesz szerinte baj, es nem ez volt az elso ilyen jellegu balesetunk Sajnos. Szoval meg van 3 nap a mensiig a melleim nem duzzadtak meg egyszer ketszer mar fordult elo. Lehet terhesseg vagy egy hormonzavar? Valakinek hasonlo? Lehetnek ilyen tunetek elso 3hetben? Egyebkent emelyges nincs, csak mikor jon akkor hanyok...
2015. ápr. 3. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet te parazol ra nagyon a dolgokra pszichesen ,ezert vannak a tuneteid is .
2015. ápr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ráparázol! Mindenesetre nem ártott volna venni 72 órás tabit,és beszedned, biztos ami biztos. Hányás lehet betegség miatt is, most is van valami vírus, lehet elkaptad te is,és azért hánysz.
2015. ápr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta, hogy ne vegyem be, mert inkabb artana. Mar nem hanyok, atment hasmenesbe es az is kezd mar csendesulni. Szuleim szerint megartott a banan. Mert nem a kedvencem de immel ammal megettem tegnap
2015. ápr. 3. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!