Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hormonok teszik ezt velem?

A hormonok teszik ezt velem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történik hogy mi a baj velem. Mostanában változtak a dolgok és nem tudom miért.pl: mielőtt megjön a mensesem előtte 2 napig pecsételgetek...2 nap szünet aztán megjön rendesen. Kb 10 nappal mielőtt megjön annyira fáj feszül és feldagad a mellem hogy hozzáérni is alig merek. Míg megnem jön folyamatosan gyereket szeretnék (jelzem már van 2). Teljesen beleélem magam ebbe a helyzetbe. Mikor tul vagyok a mensesen azon agyalok hogy juthat egyáltalán eszembe még egy gyerek. Mitől lehetnek ezek a változások? Tapasztalt alaki ilyet? 28 éves nő vagyok.

2015. ápr. 5. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A menzesz előtti barnázás lehet hormonális probléma is. Rá lehet fogni a hormonokra ezeket a vélemény ingadozásokat de lehet van oka amit rendezni kellene. Nem is tudom pl két gyereket terveztetek de te valahol szeretnél újra terhes lenni, vagy vmi ilyesmi nem lehet benne?
2015. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!