Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mi a fene?

Szerintetek ez mi a fene?

Figyelt kérdés

2 hete fáj a mellbimbóm (mielőtt megjön, kb 10 napig szokott csak, vagy simán csak az egész mellem). Már tbb mont egy hete késik a havim. Negatívat teszteltem (1 X-epil gyorsteszt, máskor is bevált). Terhességi tüneteim nimcsenek! Menzesz előtt mindig kipattog az arcom és a vállam, ez most is így van, már múlik el, azonban havi sehol.

Lehetek ettől még terhes? Párommal 2 hónapja szakadt az óvszer, azóta kétszer megjött, most kellett volna, de semmi.

2 hete 39 fokos lázzal mászkáltam, sokat is stresszeltem és fogytam 2 kilót, ez közrejtszhat?

Köszi! :)



2015. ápr. 9. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha beteg voltál és ráadásul stresszes,több mint valószínű hogy ettől van.Ebben már nekem is volt részem.3 hetet késett,hát majdnem lerágtam az ujjamat az idegességtől hogy mikor jön már meg..Pont ez a szituáció volt,aztán megjött.
2015. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!