Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs gondog. Légyszíve...

Menstruációs gondog. Légyszíves valaki aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Na,az a helyzet,h Anyukam elutazott,es elvitte az osszes betetet,nekem meg megjott...mi a mamanal vagyunk egesz hetvegen, es ugye neki nincs..faluban lakok,szoval boltba nem megyek venni,mert akkor azt az elado elmondana masoknak,stb. mamanak meg nem szolok mert az olyan ciki...mit kéne csinálnom?? bocsi,ha nem ebbe a kategoriaba valo!! :)

2015. ápr. 11. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak te érzed úgy hogy ciki, valójában nem az. Szólj mamának nyugodtan. Régen én is többször éreztem kínosnak, pl mikor a boltban vettem. De mamádnak is hosszú évtizedekig kellett használnia, ez nem ciki.
2015. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
cserélj bugyit......
2015. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
kérj a mamádtól törlőkendőt, és dugd fel. Tampon helyett pl. :)
2015. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért mondaná el az eladó másoknak? Miért érdekelne másokat? Másoknak is van, pletykálni senki nem szokott róla.


Régen én is cikinek tartottam megvenni, de aztán megértettem, hogy ez egy természetes folyamat.

2015. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!