Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok,3 napos táborba...

14 vagyok,3 napos táborba mennénk az osztállyal júniusba, de pont akkor lesz meg a menzeszem. Elmenyek? Lányok mit tennétek a hejembe?

Figyelt kérdés

Igaz akkor már kb 2 éve hogy mejött,de félek az estétől,hogy elcsúszik a betét és véres lesz a pizsamám rosszabb esetben még az ágy is és akkor mit csináljak,úgy mit itthon nem fogom tudni kimostni.

Pányokra mennénk,Hasdát Hagyományörző Vendégházba esetleg valaki nem járt ott és valami infót tudna mondani,hogy milyen a ház? szobából nyílik a fürdő vagy hogy?



2015. ápr. 15. 15:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
Bocsi, hogy ideírok..:) Nekem jövőhét hétfőn jönne meg amikor kezdődik wgy úszós-bicós táborom.. 12 vagyok és mit tegyek? tampont ajánlotok vagy inkább nem..?
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2015. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
semmiképpen nem.
2015. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem se,én azóta se tudtam rávenni magam a tamponra.
2015. júl. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!