Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak gombás folyásom van...

Melinda- kérdése:

Ha csak gombás folyásom van viszketés pedig nincs (orvos is láttam és a lapra azt írta, hogy canesten kúp alkalmazása), akkor csak a tablettát kell használnom? Canesten combi uno

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem tabletta, hanem kúp.

Amúgy nem muszáj a krémet használni, ha nincs viszketés, de akkor fölöslegesen vettél kombit.

2015. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem viszket még kezelni kell. Nekem is volt és a canesten combi nagyon jó
2015. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy kúp volt ráírva.. de a patikában csak ezt adták ki vény nélkül. az orvostól meg ugyebár nem kaptam. de tényleg semmi viszketés se égő érzés nincs.. és belül is csak kicsit gombás vagyis az orvos ezt mondta.. akkor tényleg nem elég csak a kapszula használata? a krémet is kenjem? de ha nem viszket akkor hova kenjem?
2015. ápr. 18. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen lend a krémet is a hüvelyedbe..

Nekem is pont ez volt. Ès a krèmet is kentem.

2015. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!