Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért gondolom azt hogy soha...

Miért gondolom azt hogy soha nem fog megjönni az első? 14l

Figyelt kérdés

nagyon pesszimista vagyok mindenben, de ez amit most művelek az túlzás. mindig csak arra tudok gondolni, hogy én soha nem fogok menstruálni, pont én vagyok az, aki majd így fog élni. tegnap még sírtam is emiatt...nem tudok megnyugodni soha, nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot, hogy lehet hogy pont én vagyok az a szerencsétlen lány, akinek nincs mensije. minden este úgy megyek aludni, hogy várom a reggelt, mert lehet hogy megjön, de amikor felkelek, akkor képes vagyok magamat helyben elbőgni, mert mg mindig nem történt semmi. minden jel megvan, hogy megjöjjön. van szőrzetem alul felül már vagy 5-6 éve, fehérfolyásom van egy éve, van egy kis mellem, de nem nagy. egy év alatt nőttem majdnem 30 centit, máskor egy év alattnöttem 3 centit. már megvannak talán a mensi előjelei is. pár napja fel van puffadva a hasam, hol görcsölök, hol nem. nyilaló fájdalom az alhasamban. pár napja csak egyet éreztem, de tegnap egymás után éreztem vagy 5öt, de azok enyhébbek voltak. ingerlékeny vagyok, nagyon fáradt, megjelent a fejemen pár pattanás hirtelen. fájnak a végtagjaim is. a folyásom megváltozott, most nem sok, és átlátszó, nem pedig fehér. sokat kell mennem wc-re, pisilnem óránként kell szinte, a nagy wc pedig most úgy van hogy naponta legalább 2-szer rámjön, máskor csak kétnaponta. az állaga is megváltozott. egyszóval enyhébb hasmenésszerűség.

minden megvan ahhoz hogy megjöjjön, és mégsem. nem hagy békén ez a dolog, nyugtalanít, és egyre nagyobb az a félelmem, hogy nem fog megjönni soha. főleg azért félek, mert amikor megszülettem, akkor volt egy kis veseelégtelenségem.



2015. ápr. 19. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Későn érő típus vagy, ne stresszelj rá. Én örültem volna, minél később jön meg! Csak most várod ennyire, miután meglesz, a pokolba kívánod majd.

Szóval nyugi. :)

2015. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi ok nincs a parára.

17 éves korig kell megjönnie, addig majd megjön.

2015. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi ne parázz :)

Én is ugyanígy éreztem magam de amikor a legkevésbé számítottam rá akkor jött meg.

Fel a fejjel,várj türelmesen és majd megjön :)

12/l

2015. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod,csak nemileg még érettlen vagy,de bármikor megjöhet már.


Ne stressz,az a bajod,hogy tini vagy éy ebben a korban fusztráló ha eltér fejlődésben valaki az átlagtól.

De a te időd is el fog jönni,hidd el!

2015. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

most erre csak azt tudom mondai, hogy nekem egy hónappal a 16. születésnapom előtt jött meg, én is tökre paráztam, hogy jajmileszhanem.. de örülök, hogy várt eddig, mert megkímélt 3 évnyi szenvedéstől:D


ha 17 évesen se jön meg, akkor izgulj, addig meg örülj, hogy nem kell csomó pénzt költened betétre.

2015. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj!Ne aggódj ezt tapasztalatból mondom,mert én is ebben a cipőben jártam,én is nagyon vártam,és megjött (már másfél éve).Akkor amikor megjött ,utána még a 3.-is 4.-ik mensi után már nem volt nagyszám,később már utáltam(vagyis most is utálom)
2015. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem kell aggódnod.:) Én is ugyanígy voltam, 17 éves koromban volt az első.. Én is nagyon pesszimista vagyok, ugyanezek játszódtak le az én fejemben is.. Hát visszagondolva, nem kellett volna ennyire várnom. Tényleg a pokolba kívánja az ember, talán már az első után..:D
2015. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a válaszokat nagyon is köszi:)) megnyugtattatok.:)

az is egy előjel, hogy úgy érzem, hogy meg fog jönni? :D

ezt nem bemesélem magamnak,egyszerűen érzem, hogy itt az ideje

ma hol egyszer görcsöltem, hol nem, meg tegnap is. ma még émelyegtem is meg szédültem, fel vagyok puffadva.

2015. ápr. 21. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom milyen kényesek a maiak,nem mintha én öreg lennék,de senki se nyaffogot amiatt hogy megjött neki,mindenki várta mint már írtam többnyire azért mert senki nem akar a többiektől fejlődésben lemaradni,érettlen lenni.


De régen se ennyi betét,se enbyi tampon nem volt,csak watta és senki nem síránkozott emiatt.


Oké az a pár nap amikor meg van nem kellemes,de ki lehet bírni,senki nem halt még bele,itt meg nyaffognak.

2015. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Én sem értem et a nagy hisztit.

Termésetesen vártam, hisz a barátnőimnek már mind megvolt, de azt is tudtam, hogy nem akkora nagy ügy.

2015. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!