Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtársak, tudtok tanácsot adni?

Nőtársak, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nem tudom elérni a nőgyógyászomat... szóval, aki tud tanácsot adni, annak megköszönném.

Tehát...

Párommal mindig óvszerrel védekezünk, 6 napja is így történt. A baktériumok ellen használjuk, igazából, nem szokott bennem elmenni... De kiszakadt legutóbb, persze akkor sem ment el, felhívtam az orvosomat, hogy megkérdezzem kell-e tabletta (72 órás). 16. napomon voltam, azt mondta, nem szükséges. Azonban a tegnap elmentem futni és mikor hazajöttem, akkor az óvszer teteje lecsusszant... feltehetőleg belőlem, mivel bennem maradt. Namost a helyzet az, hogy esetleges fertőzés esetén milyen gyógyszert vegyek be? Valakinek volt már ilyen? Nem fáj a hasam vagy ilyesmi, csak félek, nehogy begyulladjon valami...


2015. máj. 1. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Ha bármilyen tünetet észlelsz magadon, akkor menj orvoshoz, addig minek kezelnéd magad teljesen feleslegesen?

Meg már bocs, de ha az ember alapvetően tisztálkodik, akkor nem fog egy könnyen fertőzést kapni.

Viszont ha sokat tömöd magad feleslegesen antibiotikumokkal, mert baktérium fóbiád van, attól nagyon könnyen felborulhat a hüvelyflórád egyensúlya és lehet gombás fertőzésed!

2015. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre. Nem akarok feleslegesen aggódni, mert hajlamos vagyok a képzelődésre.
2015. máj. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!