Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák akkor is kialakulha...

Méhnyakrák akkor is kialakulhat ha valaki még szűz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 14:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Jah, de agresszív az nem vagyok. Rengeteg küzdősport lehetőség van a feszültség, agresszió leadására.. kulturált körülmények között, civilizált módon. Persze ettől még nem hibátlan a saját megnyilvánulási stílusom mások felé, mindenkinek van miben fejlődnie.
2015. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszem, hogy a gyógyszer/orvoslás lobbi "áldozata" is lehetnék, mert nekem soha egy orvos nem írt és mondott semmilyen gyógyszert amit be kéne szednem. Persze, mint a ráknak nincs is ellenszere ez érthető.

(Itt csak a saját betegségemről és orvosokról beszélek, másban nincs tapasztalatom!)

Gyógymód 1 vagy, amit én is kaptam a rossz részt ki kell vágni, ez vissza fog nőni és az immunrendszernek kell legyőzni ha a vírus támad. Persze én nem vagyok áttétes lehet, hogy akkor már mindenféle gyógyszerrel bombáznának, nyilván remélem oda soha nem jutok.

Ha hit kérdés, igen hiszek benne, hogy a testem gyógyítja magát, és ha immunt kell erősíteni azt nem multivitamin beszedésével teszem.

Lehet, hogy én vagyok naív de gondolom, hogy azért mondják azt, hogy a HPV rákot okoz, hogy emberek gyerekeiket ingyen, magukat pénzért oltassák, hogy így haszonra tegyenek szert. De ha igaz ez az elmélet és emberek úgy élnek, hogy ilyen szellemben vezetnek/irányítanak gyógyszeripart én akkor akasztom fel magam. Ennyire tényleg nem lehet szemét a világ! :(

2015. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, sajnos lehet.


Érdemes megnézni a tegnap végetért nőgyógyász, szülésznő per végét.

A szerencsétlen kismamáktól előre kikövetelték a "félelem bérét", ahogy megnevezte a paraszolvenciának aposztrofált borravalót egyik orvos vezetőnk (és még nem ütötték el, nem váltották le...). A perben ez bizonyított tény, ennek ellenére:

"A 13 vádlott közül a - részben már korábban jogerőre emelkedett - döntés szerint egyedül az egyik szülésznőt ítélték összesen 95 ezer forintos pénzbüntetésre és vagyonelkobzásra, a vádlottak nagy részét büntetés kiszabása nélkül próbára bocsátották a bíróságok, és volt, aki megrovást kapott, több vádlottat pedig felmentettek."

Most mit lehet ilyenkor tenni? Szerintem előbb-utóbb baja lesz azoknak, akik vették a bátorságot és összeálltak, hogy megtegyék a feljelentésüket. Az orvos lobbinak annyira erős érdekérvényesítő képessége van, mint a pénzvilág felkentjeinek. Nézd meg, hogy tegnap óta egy piszzenést sem hallasz arról, hogy uraim, hölgyeim itt valami nagyon nincs rendben ezzel.

2015. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valakit a jóhiszeműsége vagy a világnézete alapvetően naivvá tenne.. Úgy értem, nem naivitás az, ha nem a legsötétebben látja a dolgokat. Sőt, bizonyos megközelítésből még jó is. Nekem a bizalmatlanságommal, gyanakvásommal milyen boldogság faktor marad? Még egészségesen is erősen korlátozott, pusztán a gondolkodásom miatt. Hát nem járok jól vele. Én nem gondolom azt, hogy naiv lennél 84%-os, pusztán azért mert másképp gondolsz valamit mint én vagy más.
2015. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

13:45 megmondom őszintén csak futólag hallottam a témáról, és csak annyit, hogy sok gyanúsított közül 1 nőt ítéltek el. Nem a konkrét ügyről de az a véleményem, hogy előre letisztázom az orvossal, hogy mennyi lesz az annyi. (a műtéteim előtt is így volt és szülés előtt is így lesz) Az más kérdés, hogy ez sem etikus, hogy egy műtétért amire szükségem van fizetnem kell, de ragaszkodom az orvoshoz és akkor elfogadom a tényt, hogy nála ennyi az annyi.

EZT ELŐRE MEG KELL BESZÉLNI.

Ha nem értek egyet vagy azzal, hogy neki fizetnem kell vagy azzal, hogy neki ennyit kell fizetni akkor még időben keresek másik orvost (MONDOM ÉN!!) és nem utána jelentem fel, hogy hát ennyit meg annyit kért.

Mondom nem mondom, hogy etikus, hogy fizetni kell nekik, aki elfogadta, mint én az így gondolja.

Van volt osztálytársam akinek soha nem volt fizetett orvosa, császáros volt, nyilván nem hagyták benne a gyereket, az ellátás minőségéről nem tudok nyilatkozni.

2015. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Etikátlan, hogy fizetni kell, vagy etikátlan, hogy orvosok akiket most annyiban hagynék, hogy alapvetően elég komoly munkájuk van és sokat tanulnak.. nettó 130 körül keresnek?


Szerintem az utóbbi az etikátlan, és nyilván a jó munkavégzés esetén megérdemelnének 2x-3x ennyi pénzt is. A rendszerből vajon hová veszik el az a pénz, amit az ő bérükre/az ápolók bérére lehetne fordítani?


Hát nem a SztLászló kórház vízvezeték rendszerének felújítására, mert ott vígan tenyészik MINDEN. Akkooor...

2015. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, hogy etikátlan mert ha elmegyek valahova dolgozni és azt mondják, hogy ennyit keresek és én elfogadom akkor ez van. Persze 3x ennyit kéne keresniük, persze mi szívjuk meg ha most mindenki feláll, de miért mondott igent, már akkor nem kellett volna. Ugyan úgy, mint ha elfogadom, hogy ennél a dokinál 200ezer a szülés akkor vagy keresek másik dokit vagy szülés után, miután kifizettem a pénz nem jelentem fel, hogy milyen genyó.

Én azt gondolom, hogy előre kell gondolkodni és ha valamire rám mondom, hogy OK akkor még ha hülyeséget is csináltam ez van és nem hisztizek, hogy de ez most miért így.

2015. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem adnék igazat.

De sz.ar rendszerben egyszerűen minden sz.ar.


Nem mond igent egy alulfizetett kórházi munkára. És akkor mit csinál? Mennyit tanult, és menjen el pénztárosnak 120-ért egy Aldiba? Ha más nem, szakmai gyakorlattal már simán ki tud menni külföldre.. Bár ami azt illeti, szerintem gyakorlat nélkül is.


Van rosszabb is.

Erdélyben, kardiológus 1600 lej körül keres. Most a lej kevesebb mint 70 forint.. Menni kell nyugatra és pont (ha minden igaz az említett kardiológus is megy a családjával, persze nem ide Magyarországra, hanem mennek majd tovább). Betegnek lenni is élhetőbb kint, de ha már valaki orvos, akkor azt is űzze inkább Ausztriában vagy Németországban.. Szomorú, de ez van.

2015. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Múltkor hallottam, hogy kb 3 hónapig tudja finanszírozni az orvosi eszközöket beszállító cég még a szállítást utána teljes leállás, mert az állam nem fizet nekik.

Lehet, hogy hülyén gondolom, de az kell ide leállás és akkor elgondolkodik a vezetőség, hogy hova kell a pénz. De a dokiknak is azt mondnám, persze én is ki lennék ha nem műtenek meg pedig kell a műtét, de ez van ha nem elég fenyegetőek (tojnak a fejükre) ki kell állniuk magukért vagy jön még 1 stadion :(

2015. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Nyilván betegként sem lehet elvárni, hogy pénztárosi fizetéssel élő, nagy felelősséggel és komoly szakértelmet igénylő munkát végző orvostól megfelelő ellátást kapjak.


Viszont az illetékes helyen be lehet dörömbölni az ajtót és számon kell kérni a felelősöket.



Ez meg csak úgy jött, én nem mondok semmit.. a véleményemet már bőséggel kifejtettem. Szóval nem aljas szándékaim voltak, csak ilyen dolgok miatt meglehetősen kételkedő vagyok, már úgy nagyjából mindenben. Még a cikkben is, de azért linkelem, bele lehet olvasni. Hit kell hozzá, hogy elhiggye az ember, vagy utána lehet nézni pontosabban.. én majd... most lesz egy államvizsga, utána talán jobban megnézem mennyire valós ez a dán vizsgálat

[link]

2015. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!