Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák akkor is kialakulha...

Méhnyakrák akkor is kialakulhat ha valaki még szűz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 14:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Azért csak szerényen jegyezném meg hogy már rég a rezidensek bére is 200 e felett van....

Nem tudom jértatok-e kórház környékén... Milyen autókat láttok az orvosi parkolókban? Suzukit nem láttam...

Nézzetek körül Budán a villák táján... dr. XY nőgyógyász,...dr CW bőrgyógyász,...dr HV urológus, stb...


Na szóval magyar tanárt egyet sem találtam, de biológia tanárt sem... pedig nélkülük nem lenne orvos sem...

2015. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Melyik országban keresnek 200 rugót?


Magánban?

2015. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Nálunk Mo.n
2015. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Persze ha te csak Bp-en és csak a.... Itt valamelyik elit hely kerül....vagy hajlandó elképzelni az életed, az más....
2015. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
41%

Én örülök, ha Magyarországon egyetem elvégzése után tisztességes munkával, bárki.. akárki tisztességesnek nevezhető fizetést kap. Ha az egészségügyben, akkor pláne örülök.


Én sötéten látom a dolgokat, de örülök minden jónak. Annak különösen, amikor én tévedek valamiben. Az mindig jó.

2015. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Szóval, én voltam HPV-s, szemölcsök stb...az eredményemnél a doki azt mondta, h vannak elváltozott sejtek, de nem vészes, en ijedjek meg, de vigyázzak.

Rá kb. egy évre voltam dokinál, mintát vett, nem hívott fel, úgy , hogy nincs baj.

De, akkor lehet, hogy e miatt, én később még rákos leszek.....????

2015. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
tucat más dologtól lehetsz rákos.
2015. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Nyilván h tucat más dologtól, nem ezt kérdeztem...
2015. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Dehogyis leszel, ne izgulj!
2015. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

10:30-as ha már mutattak ki nálad HPV-t biztos, hogy tipzálták is. Ha eddig csak szemölcsök voltak tőle akkor az nem magas rizikójú az később sem lesz rákos. Ha 16, 18 vagy 56 -os vagy az lehetne rákos, de ahhoz az kell, hogy az immunrendszered legyengüljön és a HPV olyan nagy mértében roncsolja a sejteket. Ha rendszeresen jársz rákszűrésre még ha elindul is a folyamat rákmegelőző állapotot találnak és kezelnek.

A lényeg, hogy járj szűrésre és ha lehetőség van erősíts immunt vitaminnal.

2015. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!