Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrák. Milyen alternatív...

Mellrák. Milyen alternatív módon gyógyult meg, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyet ?

2015. máj. 6. 07:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Jajjj és akkor most idehozod a gyerekek étkeztetését... Vagy inkább nem kéne annyi focistadiont építeni a nulla focieredményeinkre kb (mert ha meg is tartjuk majd az eb-t, pont akkorra a rendező nem vehet rajta részt automatikusan, ez is milyen már :DDDD lol), vagy elsikkasztani milliárdokat, vagy vagy vagy... Nyilván nem az orvosok az egyetlen csoport, amelyik szívja a brét, de egy olyan csoport, amelyiknek ütőkártya van a kezében. Ergó ha itt nem tudunk normálisan élni, akkor el fogunk menni. És ha elmegyünk, a magyar egészségügy még szarabb lesz, még kevesebb orvos jut a betegekre, még frusztráltabb és kimerültebb lesz mindenki.

Aztán lehet nekem jönni az álszent dumával, hogy hát de te is tudtad, milyen bérek vannak, meg hazaáruló... ójólvan persze, a mérnökök, informatikusok meg menjenek csak nyugodtan, csak az orvosnak kell a 6 év egyetem és 5-7 év rezidenskedés után nettó 150ért dolgozni meg ügyelni heti 80 órában. És ne gyertek a hálapénzzel, én pont azért nem fogok itthon maradni, ha ez így marad, mert nem nyugdíjasoktól elszedett borítékokból akarok megélni.

Az egyetemen is most szervezünk egy politikamentes demonstrációt. Nem mintha nagyon remélnénk bármit is elérni vele...

2015. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, beteg a lelked, sajnos. Taníttasd ki magad a nem olyan élelmesek pénzén, szervezz közben tüntetéseket, hogy még többet akarok, mert az "jár" nekem, aztán beszéld rá húgodat, bsrátokat is hogy a diplomával, szaktudással (ami persze JÁRt neked), irány a külföld ahol több a "LÉ". Msjd mi elleszünk itthon, csak neked legyen jó!!!
2015. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de mióta beteg lelkű az, aki boldogulni akar? Aki a családjának biztonságos anyagi hátteret szeretne teremteni, és nem olyan áron, hogy a vasárnapi ebédnél beszél a gyerekével és a párjával kb, mert hét közben éjszakai ügyel, meg mikor máskor hazaesik holtfáradtan épp csak arra van ereje hogy megfürödjön és aludjon?

És képzeld, az én szüleim is becsületesen fizették az adót 40 éven keresztül, igen, JÁR nekem a tanulás lehetősége ahogy minden magyar állampolgárnak jár a 12 államilag támogatott félév. MINDENKINEK. Neked is akár.

Nem a "LÉ" kell hanem a NORMÁLIS, BIZTOS megélhetés amit szerintem megérdemel az, aki elvégez egy nehéz egyetemet. Miért van az, hogy csak a külföldre távozó orvosokat szapulják, a külföldre távozó informatikusokkal, mérnökökkel miért nem foglalkozol? Vagy a külföldre távozó bölcsészekkel, akik kint akármilyen munkát vállalnak, mert itthon nincs nekik?

Szerinted beteg lélekre vall az, hogy elítélem a hálapénz intézményét? Hogy, ahogy mondtam, nem a Mari néni utolsó tízezresét akarom zsebre rakni, hanem tisztes fizetést akarok, amivel se beteg, se orvos nem szorul rá ilyenekre. Igen, a betegek rászorulnak, a pénzzel az ellátást akarják megvásárolni mások elől. Ugyanis nincs elég ember. Törődést várnak a pénzükön. És akkor én vagyok a beteg, amiért ettől az egésztől felfordul a gyomrom?

Elsősorban valóban a saját boldogulásomat tartom szem előtt, ahogy mindenki. Csak akkor lehetek jó orvos, akkor végezhetem tisztességgel a munkám, ha van időm pihenni, feltöltődni, nem a számlák befizetésén szorongok. Sajnálom, hogy te ezt nem látod.

2015. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%

Nocsak, kiderül a végén, hogy több állampolgár is állam/rendszerkritikus.


Még hozzácsapjátok a megállapítást, hogy a rossz rendszerről nem 1 adott kormány tehet, hanem az egész politikai elit, hogy hosszú évtizedek óta komoly sandaság megy a háttérben ami ráadásul illegitim, utána néztek az Alkotmányos Ellenállásnak, s a végén már nem is kell elmenni az országból, mert esetleg egy hasonló hozzáállás mentén az összes kritikus egységben kinyilváníthatná az akaratát, és egyszer csak még a végén valódi módszerváltás lenne.


Amit követően valódi egészségügyi reform is megvalósítható lenne, addig csak maszatolás..

2015. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért gondolod, hogy akkora felfedezés, hogy nem csak az épp regnáló kormány tehet a helyzetről, hanem az egész politikai elit. :D A környezetemben mindenki tisztában van ezzel.
2015. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

Szeretném megkérni azokat, akik ide írnak, hogy ha lehet, ne egymással álljanak le vitatkozni a kérdés kapcsán, mert így arra nem igazán születik érdemi válasz, bár elismerem a konstruktív vita érdemi hasznát adott esetben. Egyszerű válaszokat várok a kérdésre, mint pl.:


"Igen, ismerek egyet / kettőt. Így és így gyógyult meg."


vagy ellenkezőleg:


"Nem, nem ismerek. Volt / van, illetve nem volt, és nincs mellrákos ismerősöm." (fakultatív).


Így kevesebb idő alatt kaphatnánk gyorsabban, egyértelműbben értékelhető válaszokat. Minden egyéb, bár értékes felvetés lehet, de a kérdésre nem ad választ, és lassítja a kérdésre adott válaszhoz való hozzájutást. Továbbra is várom, és őszintén köszönöm az értékelhető válaszokat - a kérdésre.

2015. máj. 11. 12:07
 47/47 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én egy sorstárs vagyok,2013-ban találtam meg azt a bizonyos csomót és most jól vagyok. Szívesen leírom Neked privátban, ha érdekel, hogy én milyen kezeléseket kaptam a műtét után és milyen alternatív dolgokat próbáltam ki. Minden kérdésedben szívesen segítek, amiben tudok.

2015. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!