Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hangulatingadozás-ti hogyan...

Hangulatingadozás-ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt kb 5 nappal, 2-3 napig hangulatingadozásaim vannak. Egyébként vidám vagyok, még álmomban is van, hogy sokszor nevetek, de ezeken a napokon mindent sötétebbnek látok. Ha van valami probléma azt felnagyitom, ha akadályba ütközöm könnyebben feladom, önmagamat is negativ fényben látom, ha valami nincs úgy, ahogy elterveztem nehezen viselem, döntésképtelenebb vagyok. Egyébként, normál esetben viszont az önmagamról alkotott képem épp, hogy javulóban van, kompromisszumképességre törekszem, ha valami nem alakul ugy, ahogy szeretném nem akadok ki, hanem lefoglalom magam mással stb.. Rájöttem mik azok a dolgok, amik segitenek a legjobbat kihozni magamból. Mit tudok tenni, hogy ezeken a napokon is önmagam legyek, mert úgy érzem nem vagyok ura a helyzetnek.
2015. máj. 8. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedhetsz MagneB6-ot, az valamit segít.
2015. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!