Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Istenem micsoda megkönnyebbülé...

Istenem micsoda megkönnyebbülés végre sikerült a tampont feltenni?

Figyelt kérdés

de kivenni nagyon nehéz miért lehet ez??


20éves vagyok...


2010. febr. 24. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Kivenni akkor nehéz, ha még nem szivta meg magát - ne akard sürün cserélni. Ha erösebb a vérzés, akkor 3-4 óránként lehet, de ha geyngébb, akkor elég csak reggel és este kicserélni. (40 éves tapasztalaom van)
2010. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vártál vele eleget,vagyis nem szívta tele magát,így száraz maradt,és sokkal fájdalmasabb kivenni.Ha megtelik megse érzed úgy kijön :D
2010. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de tettem alá betétet és kicsit véres volt

most vettem ki de eléggé fájt

3óra már asszem eltelt

2010. febr. 24. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Al elsö vagyok megegyszer: lehet az is, hogy megfeszited magad kivételkor: ilyenkor jó, ha a WC-n úgy nyomsz, mintha pisilni akarnál és közben húzod ki a tampont, igy ugyanis a gátizmok ellazulnak és nem tartják vissza a tampont.
2010. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom a válaszodat: lehet, hogy a tampont nem egész jól tetted fel és nem azért lett a betét véres, mert teli volt, hanem mert nem zárt le rendesen. Mielött felrakod, a tampon végét - ahol a madzag van - kicsit az ujaaddal ki kell szélesiteni, hogy enyhén tölcsér alakja legyen, a felrakás után egy nagyon picit visszahúzni és akkor tökéletesen lezárja a hüvelykimenetet. Ilyenkor tényleg csak akkor ázik át, ha már tele van.
2010. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi!Ki fogod tapasztalni,hogy jó.
2010. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi hogy irtatok, most már biztos sokkal jobb lesz

:)

2010. febr. 24. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, ha gondolod, irhatsz privát is, ha tudok segitek.
2010. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!