Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kilóg a hüvelyemből egy élénk...

Kilóg a hüvelyemből egy élénk piros húsdarab, ami eddig nem volt ott. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete valahogy rosszul húztam ki a tampont, és lett egy seb a hüvelyemben. Fájt, és folyt belőle a vér, meg ki is jött egy pici húsdarab, de másnapra elmúlt, és nem foglalkoztam vele. Most viszont láttam, hogy egy élént piros húsdarab lóg ki a hüvelyemből. Ha megérintem már majdnem fáj, tehát kiszedni nem tudom. Ez lehet amiatt, hogy rosszul húztam ki a tampont, és félig leszakadt valami a hüvelyemben?

2015. máj. 13. 17:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szűz hártyád egy darabja lehet.

Mennyi idős vagy?

2015. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jajjbocsi, most látom, hogy 16.
2015. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Azért az kemény, hogy mindenki egyetért velem, de mégis lepontoztatok :)
2015. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet több minden. Éppenséggel fertőzés is. (függöly) Tessék szépen elbattyogni az SZTK-ba a nőgyógyászhoz és mielőbb megmutatni magadat. Nem kell hozzá anyukád, emrt elmúltál 14 éves. TAJ és lakcím kártya kell. Beutaló sem kell.
2015. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Aki a szűzhárytát írta, annak üzenem, hogy egy vírusfertőzés is okozhatja (sőt!), amit haladéktalan kezelni kell. Ezt nevezik függölynek, vagy condylomának. Itt is húsdarab lóg ki és nagyon el tud szaporodni gyógyszer nélkül.
2015. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

ÉS akkor mi van, ha anyád nincs otthon?! Egyedül nem tudsz elsétálni a dokihoz?!

Ne legyél már hüye, ez nem vicc... de, ha meg akarsz halni, tessék!

2015. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért üzengetsz és támadsz. Énis csak tippelgetni tudok, ahogy nyilván te is. Nem látok be a kérdező lába közé. De bocs hogy ennyire rossz néven vetted a válaszom!
2015. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem támadott utolsó. Túl érzékeny vagy.
2015. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!