Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyógyteák (pl cickafark,...

A gyógyteák (pl cickafark, medvefű, körömvirág stb) alkalmazhatók házilag?

Figyelt kérdés

Jártam orvosnál, aki azt mondta semmi különleges elváltozást nem lát, az alhasam még is nagyon sokat fáj... Az ilyesfajta gyógyteákat ihatom, használhatom fürdőként orvosi felügyelet nélkül, vagy jobb lenne tanácsot kérni tőle hogyan lehet mit mivel?

Esetleg van olyan, aki használta már őket? Hatásos volt? Milyen "kúrában" alkalmaztad?

Minden tapasztalat érdekel ezekről, mert úgy érzem másban már nem bízhatok!


2010. febr. 24. 14:18
 1/3 anonim válasza:
Cicka,körömvirág,zsurló nőgyógyászati bajokra jó,ülőfürdőhöz áztatni kell őket egy éjszaka majd leszűröd és ülőfürdözöl benne arra vigyázz hogy csak köldökig érjen a víz a kádban ne törölköz meg csak csavard be magad egy törölközőbe és búj 30 percre ágyba ha megszárítod a füveket radiátoron még egyszer felhasználhatod ,ha inni akarod forrázni kell őket és 5 percig lefedve tartani és úgy inni naponta 3-4szer.Rakhatod pakolásként a hasadra is az előzőleg beáztatott füveket,persze azért orvos kellene másik esetleg?
2010. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cickafarkat, medvefüvet, körömvirágot, és palástfüvet ajánlottak a boltban, egyelőre azt mondtam megfontolom, mivel nem is tudom nekem pontosan melyik lenne jó... bizonytalan vagyok abban is, hogy nem kavarna e be, ha elkezdeném ezeket csak úgy önszántamból inni?! Köszönöm a választ, a cickafark ülőfürdőre már nagyon sokan rá akartak beszélni, úgyhogy ez mindenképpen meglesz, jól jött hogy leírtad hogyan is kell!
2010. febr. 24. 15:08
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok kárt nem csinálsz vele az biztos orvoshoz menj el nem tudom mire vizsgáltak de sok mindentől lehet a panaszod és a nőgyógyász az csak egy,lehet belgyógyászati,allergia ételre,különböző bélproblémák,hólyagfertőzés,candida,sokszor nem is ott van a gond ahol érezzük hanem máshova sugárzik a fájdalom ki.Lehet lelki eredetű is.Ne nyugodj bele egy orvos válaszába.
2010. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!