Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen egészséges a tampon?

14 évesen egészséges a tampon?

Figyelt kérdés
Utálom a betétet, mindig félre csúszik, kényelmetlen és a tesi nacim alól kilátszik... A mini tampon fel megy és nem fáj, jobban érzem magam így. Anyámnak nem mondtam hogy kipróbáltam, csak megkérdeztem mi lenne ha azt használnék... erre ezt mondta: meg ne merészeld próbálni! (ő hordott tini korába és rengeteg gyulladása lett akkor tőle) de akkor még biztos rosszabb minőségűek voltak. Nekem a tampon jobb lenne de nem érti meg...mit csináljak?

2015. máj. 17. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem használd nyugodtan anyukád tudta nélkül.. Én anyukám is azt mondja, hogy ne használjak tampont, pedig én már 20 éves vagyok, nem 14. De én is 14 évesen kezdtem amúgy. És sokkal kényelmesebb a tampon, attól legalább nem leszel tiszta vér mindenhol, és olyan érzés, mintha nem is menstruálnál. De szerintem csak éjszakára használd, nappalra ne. És kb 6 óránként cseréld.
2015. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele csak ne illatosítottat használj illetve megfelelőt a vérzéshez.. (pl ne szupert amikor alig van valami)

14 éves voltam amikor anya először vett nekem tampont. Nekem semmi bajomnen volt tőle.

2015. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*semmi bajom nem volt tőle.

Bocsi

2015. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 vagyok és mióta tampont használok jobb lett az életem. :D Használj nyugodtan anyukád tudta nélkül.Mostmár sokkal jobb minőségű tamponok vannak mint akkor.Ajánlom az o.b minit!;)
2015. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ob minit használtam eddig is... de magamnak nem merek venni mert falun mindig azt lesik mit vesz az ember
2015. máj. 17. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy lesik azt :D Meg az eladó is ugyanúgy használ tampont vagy betétet, ne félj venni. Vagy vegyél egyszerre több dolgot, és úgy kevésbé fogod cikinek érezni.
2015. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is kb. 14 évesen kezdtem el tampont használni, és később lett is problémám belőle. Már több, mint 1 éve betétet használok és azóta nincs bajom. Tesi órán használj nyugodtan tampont, de éjszakára nem ajánlják. Szerintem vannak nagyon jó betétek is, bár nekem még szerintem soha nem mozdultak el. Ajánlom az anionos betétet, a dm-ben lehet venni.
2015. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!