Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb mellem nagyobb, mint a...

A jobb mellem nagyobb, mint a bal, és sokkal tömöttebb tapintású 20 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tisztában vagyok vele,hogy az emberi test nem teljesen szimmetrikus,de az utóbbi pár hétben feltűnően nagyobb lett a jobb oldali mellem,mint a másik,és tapintásra is más. Ha nyomkodom,nem fáj, de nem olyan "zsíros" állagú,hanem keményebb.


Ebben a korban mire gondolhatok? Merre induljak el vele?


2015. máj. 20. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Észak felé menjél.
2015. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudod,ha már normális választ nem tudsz hozzàfűzni a kérdésemhez, nem kötelező ìrni. És más ember problémájából szerintem nem vicces gúnyt űzni!
2015. máj. 20. 11:17
 3/17 anonim ***** válasza:
És egy kicsit pukkadozik is itt-ott???
2015. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocs de nekem vicces, hogy a gyakorikérdésekre kiírod, hogy a jobb melled nagyobb, mint a bal.
2015. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kamukérdés!
2015. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Örülök neki,hogy jót nevettél rajta....
2015. máj. 20. 11:33
 7/17 A kérdező kommentje:
Most komolyan mindenki azt hiszi,hogy viccelek? Remélem eddig csak férfiaktól kaptam választ,mert ők nincsenek benne ebben a dologban. Azért tettem fel ezt a kérdést,mert felmerült bennem,hogy esetleg mellràkról lehet-e szó
2015. máj. 20. 11:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha normális választ akarsz, akkor a kérdést is normálisan tedd fel. Pl. a nemed elfelejtetted írni, mert ugyebár a férfiaknak is van mellük, bal is meg jobb is, és lehet, hogy köztük is van olyan aki nyomogatja...
2015. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudtommal a nők egészsége kategóriába tettem fel a kérdést,így nem gondoltam arra,hogy lesz valaki,akinek nem egyértelmű a nemem
2015. máj. 20. 11:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, az fel sem merül benned, hogy ezt a kérdést egy orvosnak is feltehetnéd.
2015. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!