Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb mellem nagyobb, mint a...

A jobb mellem nagyobb, mint a bal, és sokkal tömöttebb tapintású 20 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tisztában vagyok vele,hogy az emberi test nem teljesen szimmetrikus,de az utóbbi pár hétben feltűnően nagyobb lett a jobb oldali mellem,mint a másik,és tapintásra is más. Ha nyomkodom,nem fáj, de nem olyan "zsíros" állagú,hanem keményebb.


Ebben a korban mire gondolhatok? Merre induljak el vele?


2015. máj. 20. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nők egészségéről férfiak is tudnak ám beszélgetni. A legtöbb nőgyógyász férfi, ők akkor már nem is beszélhetnek a nők egészségéről talán? :-)))
2015. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:) Eddig kinevettél és északra küldtél,most meg orvoshoz küldesz?! Képzeld,pont ezért tettem fel a kérdésemet...
2015. máj. 20. 11:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Most akkor már voltál velük orvosnál vagy sem? Mert szerintem nem voltál, csak nyomkodod őket meg koptatod a billentyűzetet és reménykedsz, hogy a távolból megmondja valaki, hogy miért keményebb a jobb melled, mint a bal.
2015. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

No jó, befejeztem.

Átadom a terepet a normális válaszolóknak. :-)

2015. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És írtam üzenetet Neked!
2015. máj. 20. 11:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Uuuhhhh....

Már látom, hogy ez egy hosszú barátság kezdete lesz... :-)))

2015. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg... :D
2015. máj. 20. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!