Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekelne hogy ez mitől...

Érdekelne hogy ez mitől lehet?! Részletek lent

Figyelt kérdés
Anyukámnak egy ideje olyan "problémája" van hogy hirtelen felpuffad de nagyon durván. Nem eszik sokat úgyhogy attól tuti nem. Sőt van olyan hogy egésznap semmi és este egy kicsit. Kb. akkora hasa van felpuffadva mintha mindjàrt mehetne szülni. Kb 80 kg körül van szóval alapból jó húsba van. Orvoshoz nem hajlandó elmenni de szerintem nincs valami rendben.Ugyhogy egy kis segítséget kérek tőletek ha valakinek esetleg volt tapasztalata stb. mindent meghallgatok!
2015. máj. 26. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Tej/tejtermek allergia?

Meg kellene figyelni, mit eszik elotte, milyen etel utan puffad fel.

Es persze doki jo lenne, ha latna.

2015. máj. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy az a baj, hogy túl keveset eszik ( én is találkoztam már ilyennel ) , de valamilyen allergia is lehet. Szerintem orvoshoz érdemes lenne elmenni, mert láttatlanba senki nem tud segíteni.
2015. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!