Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?...

Miért nem megy fel a tampon? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

1 éve menstruálok.

Eddig mindig betétet használtam, viszon most már elég kényelmetlen.

Éppen ezért úgy döntõttem hogy át állok a tamponra.

Ma vettem ob minit és megpróbáltam feltenni, viszont ugyan az volt most is a gond mint álltalában.

Elég sok pózban próbálkoztam már (guggolás, egyik láb a wc-n, rogyasztás stb)

Teljesen el voltam lazulva úgyhogy elkezdtem kicsit ferdén feltolni és elõször teljesen jól ment egy darabig aztán egyszer csak elkezdett szúrni úgyhogy egy kicsit vártam majd lassabban tovább toltam. Már a tampon tekjesen fennt volt és az ujjam fent is volt egy kicsit amikor nagyon elkezdett szúrni, és a tampon egyáltalán nem ment tovább.

És mivel nem ment tovább ezért úgy gondoltam hogy jó helyen van, viszont mikor felálltam egy kicsit éreztem hogy ott van és amikor ültem/feküdtem akkor olyan érzésem volt hogy rögtön kicsúszik.

Szerintetek mit csinálok rosszul?

Kérlek segítsetek!!


U.i: Bocs hogy ha volt helyesírási hiba, és bocsi hogy hosszú lett.



2015. jún. 2. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Tegnap szóról szóra ugyanez a kérdés volt, most vissza nem keresem, de sok válasz volt ott
2015. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!