Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gerinc fájdalom, hátsó combban...

Gerinc fájdalom, hátsó combban feszülés mi lehet ez? 21L

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom mi lehet a bajom,de a derekamnál a gerinc végénél szokott feszülni fájni ,ha fekszem akkor nagyon erősen. Ilyenkor érzek a hátsó combom felső részén és oldalsó részén is feszülést,mintha szét akarna szakadni. Tavaly kezdődött akkor lehajolni se bírtam,nem erőltettem meg mert fekvés közben jelentkezett. Elmentem orvoshoz a házihoz és csak izomlazítót írt fel,de 3 hét alatt elmúlt. Később így 2 havonta jött elő 1 hétig tart általában. Most megint előjött,de megint az a fajta,hogy hajnalban arra ébredek,hogy feszül,nem bírok feküdni így fel kell állnom,fájdalomcsillapítóval elalszok.
2015. jún. 5. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

menj vissza a dokihoz és mond, hogy küldjön el valahova!

gerincsérv?

2015. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most megint elmúlt egy hétig tartott. Én is a gerinc sérvre gondoltam rögtön mert anuykámat is műtötték vele,és ő mondta,hogy a tünetek azok. de az nekem kcisit gyanús ,hogy fekve a legerősebb a fájdalom :s
2015. jún. 5. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!