Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek is kellemetlen a...

Nektek is kellemetlen a szülők előtt ez a dolog?

Figyelt kérdés
A kérdés az hogy kellemetlen nektek az első "barátnőt" hazavinni hogy ott alszik? Netán lefeküdtök..Ez titeket nem zavart és ha igen hogy volt? Kiváncsi vagyok a ti verziótokra mert én elég gátlásos vagyok a szüleimmel kapcsolatban az a baj. Mármint nekik ezt elmondani stb. Még ha nem is barátnőtök de felveszitek.

2015. ápr. 5. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

A szüleim próbálják az érdekeimet is nézni, sosem tűnt úgy, hogy azért vállaltak gyermeket, hogy legyen kit szivatni.


Volt, hogy beleszóltak a kapcsolataimba, de csak abba amibe tényleg nem ártott beleszólni, nyilván örültek amikor valaki mellett boldogabb voltam és jót keféltünk, szerettük egymást s miegymás.

2015. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Biztös örülnének neki de nekem lenne kellemetlen a helyzet a tény az h minek is alszik nálam stb. Csak bennem van ez a félelem vagy gátlás és mindketten 21 évesek vagyunk
2015. ápr. 5. 13:52
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Bármiből lehet problémát csinálni.


Miért is alszik nálad, na vajon miért..

2015. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pontosan..ezért is van bennem ez na meg ez lenne az első h egy lányt viszek fel...
2015. ápr. 5. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Aludj te a csajnál
2015. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet..ez van
2015. ápr. 5. 14:05
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Fölösleges problémát csinálni mindenből, szerintem ne tedd. A szüleid nyilván tisztában vannak vele, hogy az a normális ha felmegy hozzád egy lány. Elvégre ők is össze tudtak hozni gyereket.


Ha nekik ez természetes (mert tegyük fel az) akkor mi értelme van neked problémázni?


Miért akarsz ezen problémázni? Van egy ismerősöm, privátban elküldhetem a fészbúkját, ő is kb. ilyesmin kattog. Talán megértitek egymást, talán beszéltek és ez talán jót tesz nektek. Talán nem..


Nem akartam leírni, de a legtöbb srác szimplán csak örül, ha megtalálja azt a lányt akit érdemes hazavinnie. Jó dolog az, élvezni kell nem problémát kreálni belőle. Probléma úgyis lesz a nőkkel elég.

2015. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nme ilyen egyszerű.de küldd el privátban ha gondolod
2015. ápr. 5. 14:17
 9/15 anonim válasza:
Es ha a szukeid nem tudjak hogy nalad alszik? Nalam ugyan ez volt. Nalunk a lany kint alt egy kicsit miutan anyamek lefekudtek, be engedtem :)
2015. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze,hogyne..Anyámék meghallják úgyis..vagy már szólnak h mit csinálok mit csatangolok a házban stb..Reggel meg képes benyitni a szobámba is
2015. ápr. 5. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!