Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 éves lesz nemsokára....

Kisfiam 3 éves lesz nemsokára.2 évesen feljött a kukacán a bőr, és most picit megint letapadt. Minden este rendesen megmostuk. Hogy történhetett mégis ez? Volt másnál is ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 17:57
 1/6 anonim válasza:
ez nem mosástól függ ez gyakori a kisfiúknál. próbálgassátok neki otthon gyengéden fürdés után mert akkor ugye puhább a bőr és talán elengedi ha mégsem segítene ez akkor viszont orvoshoz kell fordulni és ő felvágja
2013. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ez történt.Le volt neki tapadva,a doki locoid krémet irt fel,4-5 nap alatt olyan szépen feljött neki,pedig szinte teljesen le volt neki tapadva...

Most tegnap megint látom hogy nem jön fel neki,pedig minden fürdésnél felhúzom neki,és mégis...igaz a krémet abbahagytam neki miután rendesen feljött,úgyhogy most megint elkezdtem neki azzal kenni,de sokáig nem akarom,mert szteroidos ugye,na meg az se normális hogy ha csak ettől jön fel neki,ha abbahagyom,akkor meg letapad megint....

2013. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bionom weboldalon van gátmasszázsolaj, keresd meg, az segíthet, sok más kisfiúnak is segített, nem kell egyből vágni.
2013. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Még az lenne a kérdésem a krémet,ugye fürdés után kell használni?

2013. jún. 8. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok.nekünk azt mondta a doki hogy reggel-este.Este persze jobb fürdés után.
2013. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jún. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!