Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen esetben normális, hogy...

Ilyen esetben normális, hogy véreztem a behatoláskor?

Figyelt kérdés
1 éve erőszakoltak meg. Fizikailag nem lett bajom, megvizsgált a nőgyógyász. Mostanában jutottam el oda, hogy férfit engedjek a közelembe. Lefeküdtünk. Olyan volt, mintha a szüzességemet veszítettem volna el, fájt és véreztem. Gondolom, az normális, hogy még nem álltam készen a dologra, de hogy vérezzek is? Lehet ilyen?
2015. jún. 9. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
1 év alatt összeszűkülhetett annyira, hogy vérezz, ráadásul azért biztos nem tudtad magad teljesen elengedni. Nekem, ha 3 hónapot kihagyok, már akkor olyan, mintha szűz lennék...
2015. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem is fáj egy kicsit ha pár hónap kihagyás után csináljuk, mert amúgy is szűk vagyok, és olyankor újra be kell járatni. Ráadásul neked még pszichésen is gondok lehetnek, és nem tudod még úgy élvezni igazán. Mindenképpen legyen hosszú az előjáték, és amíg nem vagy teljesen szétázva, addig el se kezdjétek.
2015. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!