Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba/péniszgomba...

Hüvelygomba/péniszgomba állandó jelleggel visszatér. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Már negyedszerre, nekem is, a páromnak is és egyszerre jelentkeznek a tünetek (viszketés, pöttyösség) úgyhogy még azt sem tudjuk melyikünkkel kezdődik.

Mindennap rendesen fürdünk, csak tiszta kézzel nyúlunk oda, gyógyulásnál is megtartottuk becsületesen azt az időt, amíg a kencék el nem fogytak, addig nem szexeltünk.

Monogám kapcsolatban élünk, nincs egyikünknek sem más partnere. Nem szedünk semmilyen gyógyszert, antibiotikumot sem szedtünk.

Nem tudjuk már elképzelni miért van ez, teljesen el vagyunk keseredve!!! Hogyan lehetne ebből kigyógyulni már? Másfél éve volt az első és azóta rendszeresen visszatér!

Vagy ha már nem is kigyógyulni - mert lassan feladjuk a reményt - de tünetmentesség tenni magunkat?

Bármi érdekel, akár mindennap meginnánk valami hányás izű teát, csak ő ne legyen pöttyös nekem meg ne viszkessen és égjen ott szex közben.

Tényleg, elfogadok ilyen gyógynövényes tanácsokat is csak valaki segítsen!


2015. jún. 26. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orvos? Ha gyakran visszatér, akkor nem ártana kenetvétel, stb...
2015. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Irany a helyi bor- es nemibeteg gondozo intezet! Ha a szexhez eleg felnottek vagytok mar, akkor a felelosegteljes viselkedessel is legyetek tisztaban.


Ha csak egyszer fordult volna elo es sikerult volna hazilag kikuralni, de nem. Visszatero problema lett es nem segitenek a hazi praktikak. Kerjetek ingabb szakember segitseget es valoszinu pikk-pakk meggyogyitanak majd titeket. Mind a ketten menjetek el a dokihoz!

2015. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Annyira pikk-pakk meggyógyítottak eddig is, hogy most is visszatért. Úgy reagál mindenki, mintha nem próbáltunk volna egy rakat gyógyszert. Orvos írta fel nekünk a Kliont, a Gynoxint és társait és mikor nem hatottak és más orvosnál voltunk és a másik orvos gyógyszerei sem hatottak és a nemibeteg-gondozóban olyan krémet kapott a párom, amitől nem múltak el a pöttyei, de még elkezdett hámlani is a bőr, akkor eléggé elkeseredtünk.

Azért kérek már itt segítséget, mert az orvosok nem tudtak! Nagyon felelősek vagyunk, én mindig eljárok rákszűrésre is! Kenetvétel is volt minden alkalommal! Gondoltam, talán valaki tud írni valami saját tapasztalatot, mert az orvosokkal sajnos meg van a magamé...

2015. jún. 26. 21:24
 4/15 A kérdező kommentje:
ui. : egyébként (többek között) a nemibeteg-gondozóban sem tudtak jobban segíteni, ugyanis kiújult és ezért született meg ez a kérdés :(
2015. jún. 26. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:

En pl. a spermicidre vagyok allergias, amivel a legtobb gumiovszert sikositjak (figyelnem kellett, hogy milyen gumit veszek)


A tulzott mosakodas is ronthat a dolgon, mert ha lemosod a sajat bakteriumfloradat, amik a hamreteg vedelmerol gondoskodnak, akkor fertozekeny leszel.


Kozmetikai szerek, sikositok es kremek is okozhatnak ilyet.


De meg az is elofordulhat, hogy nem birjatok egymast. Nem emberileg, nem erzelmileg, hanem szervezetileg.


Amugy a Canestent probaltatok?

2015. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nézessd meg a izulin rezisztencia vizsgálatot magadnak ha magas a inzulinod gyakran okoz gombás vissza térő problémát és nehezíti a gyogyulást, menstruáció után alkalmaz pl lactofelt vagy vitagyn c, kerüld a cukros ételek fogyasztását a fehérlisztet,fehér rízst, igyál sok folyadékot vizet pék süteményeket hanyagold inkább rost dús ételeket részesitsd elönybe tözegáfonya kapszulát szedhetsz megelőzés kép még próbáld ki ezüstkolidot hirtelen így ennyi jutott eszembe urulógushoz menjetek el mind a ketten.
2015. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Meg egy tipp: hiaba mosakszol, ha a furdoszoba vagy a turolkozo nem megfeleloen tiszta.
2015. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kúra után nem próbáltál propiotikus hüvelykapszulat hasznalni? Pl. Protexin gynophilus.mert az sok gyogyszer sajnos megöli a jóbacikat igy könnyen elkapsz megint valamit.

Vagy probalj meg Cickafarkfű tea kúrát inni.de ülőfürdőnek is lehet egyidőben hasznalni.nekem sokszor segitett. Vagy pl volt amikor nekem betadinos hüvelykupot adtak mondjuk ez elég drasztikus.

2015. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam azon, hogy az óvszerrel lehet esetleg bibi. Hogy lehet erre rájönni, aki ezt írta, nálad hogy derült ki? Allergiatesztet csináltattatok?

Inzulinrezisztencia-vizsgálatot csináltak nálam, amikor PCOS-re gyanakodtak, mert ugye ez a kettő szinte mindig együtt jár, de kiderült, hogy nekem egyik sincs.

2015. jún. 26. 21:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Fogamzasgato tabletta is hajlamosithat fertőzésre.

Szedj sok C vitamint. Vagy immunerősitőt. Nekem jo volt sokszor a grapefruitmag csepp.

2015. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!