Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hüvelygomba ellen mit...

Állandó hüvelygomba ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Jó dolog a fogamzásgátló tabletta, de amióta szedem, 2 éve, nem tudok igazán megszabadulni a gombától, hüvelygyulladástól, mert legyengíti a védekezőképességet. Nem szeretném abbahagyni a bogyót, szóval kérlek segítstek. Táplálkozás, életmód, bármit megteszek.

(7 éve egy partnerem van, és mindketten ignyesek vagyunk:a poénosabbaknak:S )


2010. máj. 9. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs állandó hüvelygombád, csak, ha a pasidat nem kezelik...nem minden folyás hüvelygomba és nem is mindegyik kóros...menj nőgyógyászhoz és majd kikezel
2010. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már voltam, az elején havonta mentem, de meguntam h 15 000-t hagytam ott a patikában, nem 1szer. A párom is kezelve lett. Mindketten viszketünk, fájunk és piros a nemi szervünk, nekem kellemetlen szagú a folyásom. Teafaolajas krémet használunk most,2-3 nap kencézés után elmúlik(?), de 1-2 hét múlva kezdődik előről...
2010. máj. 9. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha nem szeretnél továbbra is ezzel szenvedni, akkor más védekezési módot kellene keresned. Esetleg másik gyógyszert, de attól nem biztos, hogy elmúlnak a problémák.
2010. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

60 fokon mosd a bugyijaidat, a pasid alsóit is, és ne egyél édességet, helyette egyél sok joghurtot.

és mindig kezelni kell a pasidat is egyidejűleg!

2010. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg mindketten ki nem gyógyultok belőle, addig gumi, mert a párod visszafertőz.


Egyébként megelőzésre tejsavas irrigálást javaslok gyógyszertári tejsavas oldattal. Ez megerősíti a hüvelyed védekező képességét a gomba (és sok minden más) ellen. Nem árthat egy Candida-diéta sem...

2010. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is igy voltam szüles utan, ha csak gondoltam ra mar viszketett es havi szintem jartam egy evig nögyogyaszhoz. De bar hülyesegnek hangzik amit irok, de nekem is (amikor mar nagyon elegem volt) egy ismerösöm nögyogyaszNÖje! mondta-aki talan hitelesebb, mint egy pasi akinek konkretan meg nem volt hüvelygombaja :)

Szoval az aktualis kencet amit felirtak szedd be vagy kend el stb.. ha ez meg van es elmultak a tüneteitek, mindent alaposan fertötlenits le, az összes kilincstöl elkezdve az egesz lakast, utana (ez az undorito) fogsz egy natur joghurtot belemartasz egy tampont es felhelyezed par orara, utana ket harom napig nincs fürdes se zuhanyzas csak cicamosdas, hogy meg veletlenül se ess kisertesbe(es a nemi elet es tabu). Utana ettöl helyre all a ph a hüvelyedben es ellenallobb leszel a fertöztessel szemben, persze sajnos a hajlamot nem lehet kiiktatni es ez utan is figyelni kell, de ezzel megszabadulsz töle.

2010. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
akkor fogjátok magatokat és ne nőgyógyászhoz menjetek, hanem a bőr- és nemibeteg gondozóba, közösen
2010. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!