Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam ezt a barátom anyukájának vagy ne foglalkozzak most ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Távkapcsolatban élek egy fiúval lassan egy éve, emellett jó pár év van köztünk, ezért tartják furcsának az emberek azt, hogy mi együtt vagyunk. Nem sokára lesz a szülinapja, de sajnos nem tudunk találkozni, mert az államvizsgájára készül, így ezért írtam neki egy verset és levél formájában elküldeném neki. Ám az anyukája nem tudja, hogy én miskolci vagyok..még sosem találkoztunk és a barátom nem akarta mostanában neki elmondani, mert nem akar vele most ezen vitázni (a legtöbb ember őrültnek tart minket, hogy ilyen távolság mellett bevállaltuk ezt a dolgot). Tegnap megkérdeztem a barátomat, hogy mikor mondja el az anyukájának hogy hol lakom, mire azt mondta, hogy majd én elmondom neki személyesen..Az jutott az eszembe, hogyha elküldöm a levelet, arra rápecsételik azt, hogy honnan küldik, szóval eleve gyanús lesz, hogy miért kap ő onnan levelet. Mivel belejöttem a versírásba, így stílusosan az anyukájának is írnék pár sort rímekbe szedve, amiben elmondanám neki azt, hogy én hova valósi vagyok. Ezt beleraknám a borítékba és a barátomra bíznám a döntést, hogy oda adja-e neki vagy sem..


A másik verzió az, hogy nem mondok semmit az anyukának, a levelet pedig odaadom egy pesti ismerősnek, aki ott feladja a levelet..


Előre is köszi a normális válaszokat!


2013. máj. 18. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt inkább neki kéne.

Ennyire azért lehetne bátor.

2013. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel,majd a barátod elmondja.
2013. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te középsulis lehetsz, ő meg v 3 év v az 5 év végén van,

amúgy ne írj az anyjának, a srác majd elmondja, rá kell hagyni, Te ad fel a levelet a saját környezetedben N

2013. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiúd pesti?

Egyébként szerintem neki kellene elmondania, hogy mi a helyzet.


Mivel az anyuka egyszer úgyis megtudja, hogy miskolci vagy, ha elküldöd Miskolcról a levelet, mindenképp írj pár kedves sort az anyukának is, és írd bele a lakhelyedet is. Az úgy nem jó, hogy megjön a levél, és ő nem ért semmit, és még a levélben sincs írva róla.

Ha nem akarsz írni neki, akkor marad a pesti ismerős.


17/L

2013. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem az legalábbis furcsa, hogy egy államvizsgára készülő srác (ergo minimum 21 éves) titkolja a barátnőjét az anyja előtt, és anyuci még a postát is ellenőrzi. De biztos ezen csak én akadtam fenn.

Én nem írnék anyukának.

2013. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem titkol, mert már beszéltem vele telefonon. Tudja, hogy hány éves. Az anyuka meg nem ellenőrzi a leveleket, csak szimplán behozhatja azokat..:D
2013. máj. 18. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah, úgyis meglátja a pecsétet.
2013. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán azon csodálkozok, hogy bár ismer téged az anyukája, tudja, hogy vagy, és nem tudja, hogy hol laksz.
2013. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!