Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, elmondjam neki vagy nem? Ma rájöttem barátnőm egy elég bizalmas titkára. Egy éve történt mondta ne mondjam el anyukájának, mert már régen történt meg nem akarja elmondani.

Figyelt kérdés

A lényeg: egy srác meg akarta BXni,de nem sierült neki és ezt nem mondta el az anyukájának.Se a barátai nem mondták el senkinek.

Én nagyon pipa lettem hogy mért nem mondták el meg ilyesmi h mondja el!! De azt modja h ha szeretem akkor nem mondom el.

Meg nekem is van egy ennél 100x csunyább titkom amit megmondta h sosem adja tovább.

Mit tegyek??? Elmondjam az anyukájának vagy sem...?


2011. dec. 11. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne. Nem a te dolgod.
2011. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mi van? :D
2011. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd el. A titkaihoz, ha nincs kedve megosztani veled, semmi közöd. Az, hogy rájöttél, csak egy próbatétele a te jellemednek, hogy mennyire becsülöd meg ezt a lányt, avval, hogy tiszteletben tartod az akaratát, és nem mondod el azt, amit nem akar elmondani. Mellesleg én fix, hogy szakítok azzal a sráccal, aki magától rájön egy titkomra, direkt megkérem, hogy ne szóljon erről xynak, és akkor dafke elmondja. Csak mivel én elég vehemens vagyok, valszeg előtte szájba is vágom.

Nem tudom, számomra ez elég kényes dolog, ha a lelkemre kötik, hogy SENKINEK, akkor én azt komolyan veszem, hogy senkinek. Főleg, ha a barátom kérné.

20L

2011. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
MAJDNEM lefeküdt valakivel? Ezt miért kéne elmondnai az anyukájának? Meg ez miért titok? Ez most olyan, hogy ma én MAJDNEM meghaltam, de neeeem, mert a villamos 1perccel később jött, mint ahogy átmentem az úton.
2011. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Napkiraly ***** válasza:
Mi ezen a titok? Én simán elmondanám anyámnak ha le akar fektetni egy srác, de nem hagyom :)
2011. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy érted hogy majdnem megerőszakolta?? mert akkor értem a dilemmát , de most az hogy majdnem lefeküdtek de mégse...na ez nem indokolja azt hogy elmond az anyjának...nem értelek..
2011. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul írtam ki.

Sétál és jött egy pali és meg akarta erőszakolni!!!!!

kivette a lompost és próbálkozott de elökte és elszaladt.

Tudott róla az egyik fiu barátja meg két barátnője.

És senkinek sem szóltak!!!???

Na ilyenkor mit tehetek? arra kért ne mondjam el,mert nem akarja h tudja az anyukája meg akkor nem jobban féltené(keményebb szabályok mellett lehetnénk együtt)

2011. dec. 12. 20:09
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
Jobb lenne ha elmondanád. Egy ajtócsapkodást kockáztatsz, de lehet vadászik rá a perverz és újra megtámadja. Akkor meg okolhatod magadat
2011. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogy vadászik rá....ne mond el szerintem.Ez csak vmi szatír, egy mutogatós bácsi , nem hiszem hogy tényleg megakarta erőszakolni, csak mutogatta.Azt meg végképp nem hiszem hogy találkoznak még az életben, nameg ha elmondod akkor a szülei mit tudnak csinálni? rendőrség? ugyanmár...ahogy írtad, csak még szigorúbbak lesznek vele, pedig ez ellen ők sem tehetnek semmit...az utca veszélyes, de azért ez nem mindennapos eset.NE MOND EL!
2011. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!