Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan éltétek meg az első...

Hogyan éltétek meg az első nőgyógyászati vizsgálatot és hogyan álltok hozzá a későbbiekhez?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk egy kényszerűségből csinált első vizsgálat, hagy-e negatív élményt és félelmet a későbbi vizsgálatok felé.


Én pl elég sokáig húztam az első vizsgálatot, majd gondoltam egyet, hogy héé elmegyek, és semmi gond nem volt. Nem rossz élmény.


Ti hogy voltatok ezzel?



2015. júl. 8. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én amúgy mivel gátlásos vagyok,háziorvoshoz sem járok szívesen,így hiába van jó nőgyógyászom,nekem elég rossz érzés,bár ezt jól titkolom amikor nőgyógyászhoz kell mennem.
2015. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én sztk-ban voltam. Direkt férfihoz akartam menni és véletlenül oda is sikerült.

Előző nap épp beugrott hogy "és mi lesz hogy ha nőhöz kerülök"? O.O

Egy paravánnal le volt választva a vizsgáló rész, meg nem kotnyeleskedett arra senki, csak az orvos volt.


Egyébként így utólag rájöttem, hogy lehet hogy ott is több orvos vizsgált egy" szobában", de nem tűnt fel semmi zavaró.

2015. júl. 13. 09:57
 13/13 anonim válasza:

Én 16 évesen mentem először, kényszerből, mert beteg voltam.

Férfi orvoshozt mentem, és mivel szűz voltam, végbélen keresztül vizsgált :o Nem tartozik életem élményei közé.

Azóta eltelnt 18 év, 8 év újra ugyanahhoz az orvoshoz járok, mint aki először vizsgált.

Tök jól megvagyunk, teljesen fesztelen a hangulat, dumálgatunk vizsgálatok közben.

2015. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!