Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mennyire szokott fájni...

Kinek mennyire szokott fájni a mensi időszak? Többit lent

Figyelt kérdés
Endometriózisom van műtétre várok de most annyira görcsöltem szombaton hogy mentőt kelett hívni hozzám.Lehet tenni valamit ilyenkor a fájdalom csökkentésre?

2015. júl. 13. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem volt hogy sírva könyörögtem hogy valaki öljön meg. Hányok, megy a hasam és elájulok, olyan mintha kést forgatnának bennem. Nekem is volt hogy az ügyeleten adtak injekciót, csak az segített, de általában elég az apranax, ha időben veszem be. ha nem, akkor semmi sem segít:-(
2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3x volt ilyen iszonyatos fájdalmam. Felnőtt létemre sírva nyöszörögtem az ágyban. Nem tudtam felkelni az ágyból, a wc-re alig tudtam kivánszorogni. Napokig csak feküdtem otthon. Semmilyen gyógyszer nem segített. Kb. mintha cukorkát ettem volna, annyi hatása volt. Egyszer sikerült az ügyeletig eljutni, akkor injekciót kaptam, az hatott, mire hazaértünk elkábultam és el tudtam aludni.

Sima mensinél is vannak fájdalmaim. Ha még a fájdalom előtt beveszek egy no spat és egy algopyrint, akkor teljesen jó. Ha már fáj és akkor veszem be a gyógyszert, akkor fáj és nehezen múlik el.

2015. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem leginkább akkor szokott nagyon fájni, amikor stresszes időszakban vagyok (pl sok dolgozat, beadandó, ect.). De amúgy annyira nem vészes. Nekem az szokott segíteni, ha melegvízes palackot a hasamhoz szorítok, illetve lehet kapni ilyen víz melegentartó akármit (nem tudom mi a neve) amibe szintén beleöntöd a vízet és még hosszú ideig melegen is tartja. Nekem is ilyen van. És,ha esetleg el kell mennem valahova, akkor előtte kipihenem magam rendesen és beveszek egy fájdalomcsillapítót.

2015. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!